Добре дошли в cs1.BG

Регистрирайте се сега, за да получите достъп до всички наши функции. След като се регистрирате и влезете, ще можете да създавате теми, да публикувате отговори в съществуващи теми. 

Злоупотреба с ник неймове

Shtanga

Recommended Posts

Здравейте. Някакви лапетии, които след като ги килнеш по десетина пъти започват да дебнат да излезеш от играта и злоупотребяват, като пишат ника ми и не само моя и започват едно лудо самоубиване с цел трупане на лоша статистика. Преди няколко дни се рестартира статистиката и сега не е приятно само да трупат умирания на моя ник. Статистиката беше рестартирана преди дни и още повече ще се навреди. Не е на живот и смърт но просто не е приятно. Имам съмнение, че играч с име VANKO и <Warrior> Player  са хората които правят лошата статистика. Сървъра има демо запис и предполагам, че може да се върне да се провери, защото след като излезе въпросния човек който играеше с моя ник влезе въпросния VANKO  написа топ15 провери си статистиката и излезе. На 06.03.2020 год. около 09:50 може би ще се види нивото беше pvp_assault. Благодаря предварително.

Здравей, имаш възможност да си защитиш ника като напишеш /nick в чата на играта. Преди да го сториш няма да е зле да погледнеш тази тема, тъй като става въпрос за защита на SteamID: 

Другия вариант е да закупиш VIP, пак ще имаш парола, но без проблеми. 

Edited by BIOHAZARD

преди 4 часа, BIOHAZARD said:

Здравей, имаш възможност да си защитиш ника като напишеш /nick в чата на играта. Преди да го сториш няма да е зле да погледнеш тази тема, тъй като става въпрос за защита на SteamID: 

Другия вариант е да закупиш VIP, пак ще имаш парола, но без проблеми. 

Благодаря за бързия отговор ще погледна темата. Писах съобщение на V.Varbanov но той ми каза че  за халф лайф сървъра няма вип услуги въобще го няма в опциите за кой сървър да бъде випа.

Guest
This topic is now closed to further replies.