Jump to content

Кандидат за Админ "Vogue"

Vogue

Recommended Posts

1. Име и Фамилия:  Изет Аптулов

2. Години:  30

3. Град:  Варна

4. Били ли сте Администратор досега? да

5. Къде и за колко време?  cs.Lanultra.net , cs.topoli.net , cs-burgas.net  До съществуване на сървърите  4/5 години 

6. От колко време играете в нашите сървъри?  10-15 дни но нямам много изиграни часове , все пак трябва и да се работи 

7. В кой от нашите сървъри бихте искали да сте Администратор?  Dust2 Only #1

8. По колко време на ден реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър?  1/2/3  часа след работно време 

9. Можете ли да работите в екип?  да

10. Познавате ли amx командите?  да

11. Имате ли проблеми с нервите? проблеми с нервите нямам , но мисля че човек е нормално да се изнерви все за нещо

12. С какъв псевдоним/име/Nikcname играете? Vogue

13. Facebook за връзка?    https://www.facebook.com/jesus.in.your.brain

• ХА-ХА 2

От мен против,все още си пресен и никой не те познава + това имаш Minutes Played: 196 изиграно време.Направи дадените часове,покажи повече активност,опознай екипа.играчите.сигнализирай за нередности,качвай някой друг доклад в твои + ще бъде и чак тогава може да получиш от мен положителен вот.

• Харесвам 2

Това, че си бил админ в други вериги и то съответното време, което си посичил е плюс, но както каза колегата по-горе минутите изиграни са малко, а и не сме те засичали често във веригата за да изградим мнение за теб. Бъди редовен както в сървърите така и в форума, натрупай игрови минути и мисля, че при се следващото кандидатстване ще имаш по-голям шанс. Против. 

Edited by RuthlesSs.
  • Харесвам 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...