Jump to content

Пускане на ГостМод

MAXIPOOL

Искате ли Ghost-мод сървър?  

12 members have voted

1. 1. Искате ли Ghost-мод сървър?

• Да
      9
    • Не
      3

This poll is closed to new votes

Recommended Posts

Здравейте

Аз предлагам да пуснете и ГостМод 

Ще има голям интерес ГостМод разбира се ще обясня защо защото досега има общо 3 ГостМода говоря за Цялата планета колкото и смешно да звучи  всеки знае коя Верига Има ГостМод това е без значение 

Защо и вие да нямате този Мод?

Малко разнообразие за играчите ...

няма да намерите абсолютно никъде този Мод бъдете напълно сигурни един от 3 -те който разполагат с ГостМод съм аз 

Само трябва да си направите Магазина какви Итеми да получава Гост и ЦТ Отбора магазина е задължителен и всички Итеми трябва да се закупуват със Точки който получават Отборите при Убийство!

Това е от мен 

Очаквам вашия отговор!

• Харесвам 1

преди 1 час, MAXIPOOL said:

Здравейте

Аз предлагам да пуснете и ГостМод 

Ще има голям интерес ГостМод разбира се ще обясня защо защото досега има общо 3 ГостМода говоря за Цялата планета колкото и смешно да звучи  всеки знае коя Верига Има ГостМод това е без значение 

Защо и вие да нямате този Мод?

Малко разнообразие за играчите ...

няма да намерите абсолютно никъде този Мод бъдете напълно сигурни един от 3 -те който разполагат с ГостМод съм аз 

Само трябва да си направите Магазина какви Итеми да получава Гост и ЦТ Отбора магазина е задължителен и всички Итеми трябва да се закупуват със Точки който получават Отборите при Убийство!

Това е от мен 

Очаквам вашия отговор!

Здравей! всичко това което казваш,го има в наличност,просто няма фенове на мода.

Преди 25 минути, - Law said:

Преди имахме такъв мод и честно казано нямаше много интерес към мода, но ако има повече желаещи може да се пусне отново. :) 

Това е така Ицак!  :beaverhug:

Много хубав сървър беше . Аз лично спрях да влизам в него , защото все се намираше тарикатче , което да използва бъгове . С една анкета  ще се разбере какво мислят другите играчи . Аз съм За 

• Харесвам 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...