Jump to content

Кандидат за админ - superstar.

superstar.

Recommended Posts

1. Име и Фамилия: Георги 

2. Години: 19

3. Град:  Ямбол/Разград

4. Били ли сте Администратор досега? Да

5. Къде и за колко време? Единични сървъри; NeverLose-Gaming; MegaGaming; - общият ми стаж е не повече от година

6. От колко време играете в нашите сървъри? В Gametracker Minutes Played= ? Мисля, че от към 3 години Minutes Played: 14214 ; Minutes Played: 1259 - поради една или друга причина от около седмица смених леко ника.

7. В кой от нашите сървъри бихте искали да сте Администратор? Dust2 Only #1

8. По колко време на ден реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър? За момента 3 часа мисля, че е таван в повечето дни

9. Можете ли да работите в екип? Да

10. Познавате ли amx командите? Основните (не съм бил админ от 3-4 години и нямам идея какви промени може да има амх менюто)

11. Имате ли проблеми с нервите? Понякога

12. С какъв псевдоним/име/Nikcname играете? “superstar.#” “superstar.” 

13. Facebook за връзка? На ЛС ще го дам на когото трябва

1.Смятам, че кандидат за админ трябва да има ПОНЕ една година стаж, ако иска да бъде админ в по голяма верига като тази.
2. Мисля, че нямаш достатъчно доклади от сървърите и активност във форума..
3. Не виждам актуален линк в който реално да "цъкнем" и да видим въпросните ти минути...
4. Това "леко смених ника" ме загуби тотално.
5. Повярвай ми от личен опит ти го казвам, проблеми с "нервите" НЕ трябва да имаш тук,а дори аз имах..

От мен не.

Пробвай след поне 3 месеца в които те съветвам да си много активен и
да си редовен, ако имаш съмнения за хакери прави демота и качвай доклади,
или потърси админ. Все пак успех за напред и весели празници от мен :)

• Благодаря 1
  • ХА-ХА 1
  • Объркан 1

Здравей ...
Започвам веднага с насмешка върху мнението преди мен и това колко е несериозно и некомпетентно....
Изказвания като тези 2-те да ги сложиш като причина за ОТКАЗ е меко казано смешно - Разбира се това е мое мнение :)

On 19.12.2019 г. at 11:16 PM, b3zRazL!ch3n @ kzj said:

3. Не виждам актуален линк в който реално да "цъкнем" и да видим въпросните ти минути...
4. Това "леко смених ника" ме загуби тотално.

Реално ако си отвориш геймтракера и му цъкнеш на името ще разбереш веднага колко, кога и къде е играл !
Леко си сменил "ника" ако иска с 10 може да играе :)
Не става само с писане трябва и акъл :party0022:

Положителни качества:
1. За последните 10 дена забелязвам, че успяваш да отделяш по-приблизително 3 часа на ден така както си ни написал и в кандидатурата си ! Дано това така да си остане ако те одобрят !
2.Редовен си, играеш тук от доста време тогава го показва и Геймтракера (за тези които могат да боравят с него) :D
3. Не си конфликтен играч
4.Не съм виждал до сега да си бил гагван или предупреждаван от админ !
Като цяло това е моето наблюдение върху теб !

Що се отнася до нервите - надявам се да бъдеш за пример и да не си ги изпускаш ако има такъв момент !

Отрицателни качества:
1.Това, че нямаш доклади до момента е в -(минус) за теб. - НО - Винаги има изключения, разбира се !
2. Малко активност в форума - която разбира се можеш да компенсираш - Все пак позицията за която кандидатстваш не е модератор а сървър администратор :)

Амх командите са си същите :) Дори и да има промени не трябва да те притесняват, въпрос на време е да се научиш да ги използваш

От мен имаш едно ДА с пожелание за УСПЕХ !

Моето предложение е да ти бъде дадена възможност като за начало на Тест Администратор - да видим как ще се справяш и ако нещата вървят добре ще бъдеш повишен :)

П.С Права се дават и вземат лесно - въпроса е дали останалите мислят като мен ...
Тъжно е, че форума го посещават по 50 човека на ден а никой не отваря темите и да пише в тях... Пример е тази кандидатура която виси от сряда а днес е събота....
Въпросния кандидат играе всеки ден и ако някой ми каже или напише, че няма наблюдения върху него то ще бъде просто несериозно ....

Edited by P.PeTRoV
  • Харесвам 2
  • Благодаря 1

Виждала съм въпросния кандидат в игра много пъти. Никога не се е държал грубо с някой. Играе добре. Влиза и в респауна доста често, което ще е добре за сървара. Честен е в кандидатурата си. Има моето ДА, с малки резерви. Регистрацията е отдавна, но не взема голямо участие във форума и няма доклади. Понякога обаче, това да си отваряш устата (като мен :D ), не носи дивиденти. Просто може да е по-тих. Затова на 90% съм ЗА да му се даде шанс. Това, че кандидатурата е тук от няколко дни и аз съм втория човек, който пише е доказателство, че човека не е познат на другите (мое мнение)
Затова се колебаех да пиша, но бях провокирана от следния коментар

On 12/19/2019 at 11:16 PM, b3zRazL!ch3n @ kzj said:

1.Смятам, че кандидат за админ трябва да има ПОНЕ една година стаж, ако иска да бъде админ в по голяма верига като тази.

Това е въпрос на политика във веригата. Сигурна съм, че повечето от най-добрите играчи тук, нямат стаж на админи. Сигурна съм, че има играчи, които са доста по-добри от повечето админи. Въпреки това, нямат стажа. Сигурна съм и че има админи с по-малко стаж в играта, отколкото някои играчи. Това не означава, че няма да се справят. Затова крайното решение се взема от главен админ.

• Благодаря 1
  • Upvote 1

Преди 25 минути, P.PeTRoV said:

Въпросния кандидат играе всеки ден и ако някой ми каже или напише, че няма наблюдения върху него то ще бъде просто несериозно ....

Така е. Знам го от преди, виждам го и сега. Освен това, влиза във повечето сървари.

• Upvote 1

Аз го знам и доста хора в д2 го знаят. Скоро не съм те виждал да нарушаваш добрия тон и да се заядеш с някой, защото ппц ми е направило впечатление, че се палиш като те убие някой и някой път това води до дразги и провокации. Влизаш често сега, но отбелязвам сега, защото до скоро не беше влизал от много време, тъй че ако ти се дадат права се надявам да влизаш редовно, а не да изчезнеш. Веригата има нужда от редовно активни админи, също така те съветвам и да бъдеш по-активен в форума. Аз съм За да ти се даде шанс, но както се каза горе - като Тест Админ. Успех. 

Edited by RuthlesSs.
  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
  • Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...