Jump to content

Предложение за : WAR3 RespaWn 16lvl [SAVEXP]

Recommended Posts

Добавете ботове ако е възможно дори и по силни да са все пак е Respawn .. сървъра отдавна е празен няма и да се напълни като влизат и излизат по 1-2 играча ... ако има ботове ще има и надежда , защото хората ще могат и XP да вдигнат на RACE в играта .. пък ако току виж започне да се пълни нищо не губите :) Така и така е Online сървъра .

преди 2 часа, R.i.P'[email protected] said:

Добавете ботове ако е възможно дори и по силни да са все пак е Respawn .. сървъра отдавна е празен няма и да се напълни като влизат и излизат по 1-2 играча ... ако има ботове ще има и надежда , защото хората ще могат и XP да вдигнат на RACE в играта .. пък ако току виж започне да се пълни нищо не губите :) Така и така е Online сървъра .

Обичах да играя в този сървър, но то си омръзва едно и също. Аз лично чакам да ми се доиграе пак и да почна пак да влизам след време. Забелязах обаче , че са ми махнали левелите , които качих с много труд. И сега дали ще ми се качват пак , не знам. Може би след една-две години...или пък по-скоро...

Edited by Jane Doe

Ами да и аз имах всичко 15-16 лвл.. но с ботове и един Blood Mage лесно ще се възвърне XP , ако започне да се пълни сървъра .. това да е проблема . А и децата ще се радват да качват по - лесно XP с/у ботове :)

Вижда се , че няма интерес към този сървър или каквото и да е било "подобно" ... можете да заключите темата и да я хвърлите в коша ... ако имах силата щях сам да я изтрия .

;)

За сега темата остава, аз лично смятам че идеята не е никак зле. Ако се сложат ботове в комбинация с боост има не малка вероятност сървъра да живне. Известно време след това може да се премахнат ботовете. 

• Харесвам 1
  • Благодаря 1
  • Upvote 1

Аз понякога си правя игра с ботове. Става да се играе warcraft , обаче трябва да се настроят ботовете поне малко, а не както на дъст_2 респоуна, където ходят с ножове.

Edited by Jane Doe

• 2 weeks later...

Според мен идеята е добра !!! Хората като видят, че някой играе може да влязат и така малко по малко може да развие което е хубаво. :) А както каза и Biohazard след време като се развие малко може да се махнат ботовете. :) Но не мисля, че ще е хубаво при убийство на човек и при убийство на бот да даде едно и също XP !!!

Например:

При убийство на бот х1

При убийство на човек х2

Edited by Confusedd;d
  • Харесвам 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...