Jump to content

Кандидатура за админ AWP INDIA FOREVER

Legendary is Back

Recommended Posts

1. Име и Фамилия: * Емил Сашев

2. Години: 24

3. Град:  Ботевград

4. Били ли сте Администратор досега? Да 

5. Къде и за колко време? Counter-Strike 1.5 , Mazeto.org:3 - Zombie  Mazeto.org:4 FUN. Бях администратор около половин година 

6. От колко време играете в нашите сървъри? В Gametracker Minutes Played= ? Играя поне 3 месеца но и със друг ник: Sashev*

7. В кой от нашите сървъри бихте искали да сте Администратор? Awp India Forever

8. По колко време на ден реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър? Около 2 , 3 часа на ден вечер и повече ! 

9. Можете ли да работите в екип? ДА ! 

10. Познавате ли amx командите? Достатъчно

11. Имате ли проблеми с нервите? Вече НЕ ! 

12. С какъв псевдоним/име/Nikcname играете? Legendary is Back

13. Facebook за връзка? - https://forums.cs1.bg/profile/4266-legendary-is-back/

Сашев, пуснал си кандидатура на 09 Септември. Днес е 01 Октомври. Голямо бързане. Един месец го броиш, като работен месец ли? - 21 дена. :D :D :D Да знаеш, че бързата кучка, не повдига планина. 
Въпреки бързането ти, давам ДА.
Не си кофти, а и има нужда от админ в индията. Дано прочетеш добре правилата и задълженията на админите.

• Харесвам 1
  • Благодаря 1
  • ХА-ХА 2
  • Объркан 1

НЕ от мен . Докато няма админ в сървъра заяждания , обиди (не веднъж ми се оплакват редовни играчи) ..... влезе ли админ е примерен . Не мисля , че само защото има нужда от админи трябва да му се дават права .Според мен няма да се справи , това е лично мое мнение !!!

Edited by Lana
  • Харесвам 2

Против от мен не е минал 1 месец от предната ти кандидатура + съм те гагвал няколко пъти и не мисля,че такова държание трябва да има (кандидат админ)

• Upvote 2

Ами рано ти е...

Поработи над това да си оправиш държанието да стане такова, че да е за пример.

Хубаво е да прочетеш всичко свързано с правилата на веригата отново, да се подготвиш, защото си мисля, че не си им вникнал!

Отхвърлен!

• Харесвам 1
  • Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...