Jump to content

Липса на активни админи за сървърите през светлата част на деня

nuHokuo

Recommended Posts

Искам да попитам защо има толкова много админи във веригата, а винаги когато ти трябват тях ги няма? Всеки божи ден между 12:00 и 17:30 часа има играчи влизащи със хакове, на които няма кой да реагира. Пишем във форума, но и тук няма никой активен. Как да се справим с този проблем, който вече е от доста време? 

• Upvote 1

Ами повечето админи сме на работа до 17, 18 или 22 :0355: Не знам какво се очаква да се направи? Правиш демо на хакера и го качваш, а след това все някой ще се заеме с него :yes: 

• Харесвам 2
  • Благодаря 1
  • Upvote 2

преди 7 часа, CanYouFeelMe? said:

Искам да попитам защо има толкова много админи във веригата, а винаги когато ти трябват тях ги няма? Всеки божи ден между 12:00 и 17:30 часа има играчи влизащи със хакове, на които няма кой да реагира. Пишем във форума, но и тук няма никой активен. Как да се справим с този проблем, който вече е от доста време? 

Здравей, като за начало бих желал да споделя огромна радост, че си така загрижен за общата безопасност на игра в нашите сървъри. Радвам се, че задаваш тези въпроси, тъй като хората които си ги мислят не са малко, а последното им обсъждане беше отдавна. Ще се опитам накратко да опиша ситуацията и ще се надявам да бъда правилно разбран.

Админите на cs1.bg са играчи като всички останали. Различават се с това, че имат възможност да неутрализират регулярни или случайни нарушители. Те не получават никакво заплащане и техния труд е абсолютно и изцяло доброволчески. Както споменаха преди мен, когато няма админ на линия - пуска се оплакване, не случайно има тема по въпроса.

За да бъдат админите на пълен работен ден, означава да бъдат платени посредством дарения от всички нас, които не знам как бихме могли да събираме. Ползвайте темата за нарушители, нямате и представа колко е полезна тя. :) 

• Харесвам 7
  • Объркан 1
  • Upvote 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...