Jump to content

Оплакване от админ - Critix (бъгва цс-а банва без причина)

rockstar21

Recommended Posts

1 - AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin Critix.
[AMXBans] You are permanently banned.
[AMXBans] Banned Nickname: teleshki
[AMXBans] Reason: 'See banlist'
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs1.bg
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_2:1:2050416790'
[AMXBans] Your IP: '78.108.244.76'
[AMXBans] ===============================================
Kicked : You are BANNED. Check you
2 - Здравейте с един мой приятел сме редовни в вашата верига но въпросният админ като види че играем и ни бъгва цс-а а днес даже ни банна permanently без абсолютно никаква причина и не ми излиза  демото в cstrike умишлено го е направил моля предприемете някакви мерки срещу този човек като види че има по добри от него бъгва цс-а на хората и днес ни банна ... нямам думи.. как може такова нещо това не е никакъв админ

• ХА-ХА 1

Имате многократни наложени наказания, за няколко месеца не си взехте поука. Когато няма админ в сървърът си правите каквото искате (обиждате,бавите играта съответно гоните играчи и пречите на играта им) .Получих прекалено много оплаквания от теб и твоя приятел, който  дори реши да  ме заплашва и   във ФБ .Най ви обичам да се правите на приятно разсеяни все едно нищо не е станало,но тоя път обаче много рязко стъпихте на криво .На друго място номерът ти може и да мине но не и тук.Аз такова поведение не толерирам.

Признавам може би беше малко изхвърлено от моя страна с бан завинаги ,затова ще ви намаля бановете на година.

Edited by Critix

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...