Jump to content

Кандидат за Админ:Specialized

Specialized

Recommended Posts

1. Име и Фамилия: Мартин Цветанов

2. Години: 19

3. Град: Перник

4. Skype за връзка: Мартин Цветанов

5. Били ли сте Администратор досега? Да

6. Къде и за колко време? [Dust2 Only]18+ CS-ULTRAGAMING.info    За два месеца

7. От колко време играете в нашите сървъри? В Gametracker Minutes Played= ?Minutes Played: 13210 

8. В кой от нашите сървъри бихте искали да сте администратор? CS1.BG | DUST2 FOREVER #2

9. По колко време на ден реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър? Поне по 6 часа

10. Можете ли да работите в екип? Да

11. Познавате ли amx командите? Да

12. Имате ли проблеми с нервите? Не

13. С какъв псевдоним/име/Nikcname играете? Specialized

Имам голямо желание и мотивация

Желанието  ти се виждаше в постоянното ти стоене spec,но важното е,че след забележка не противоречиш и влизаш да играеш. Може да ти се даде шанс, не съм те засичала в конфликти, може би ми се иска да те засичам по-често.

Да от мен, успех.

Edit: Забравих да допълня,че си активен във форума и е достойно за признателност, това, че като се регистрира не прибърза да пуснеш кандидатура като повечето (включително и мен), а изчака, видя как стоят нещата (опипа почвата) и тогава предприе действия. 🍻

Edited by *Annie*

Много пъти съм те засичал да стоиш спек без позволението на админи. На моменти ти е правено забележка и дори не отразяваш. Тотално съм против. Според мен гледам само как да се покажеш и да отразиш нечия грешка или да изпъкнеш. Твърдо НЕ!

Edited by ST-Pyce

Категорично против много пъти съм те киквал заради стоенето на спектаторска позиция и си ме лъгал че ще влезнеш на момента,колкото да затриеш очите на мен и на админите да не те кикват. Тарикати като теб не мисля,че имат място при нас нищо лично.

• Харесвам 3

Против и от мен 
Съгласен съм с ST-Pyce   b0TL!k3_1926  
А и нямаш месец в сървърите на Cs1Bg  First Seen: Mar 27, 2019 11:00 PM
Как да ти се доверят главните като не спазваш точка 24 която дори и е в червено
Забранява се стоенето в спектаторска позиция: При наличието на Админ в сървъра !

• Харесвам 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...