Jump to content

CrAzY|BG|gumi4kata - нечиста игра

Krasimir Aleksandrov Petrov

Recommended Posts

https://dox.abv.bg/user/myfolders?t=1552544059381

Здравейте, 

Моля, да прегледате на линка трите видео файла в доказателство за некоректна игра от CrAzY|BG|gumi4kata. Въпросния играч от няколко дена играе по този начин. След като не може да се справя добре с играта пуска тази добавка и става супер герой на сървара. Предупредих  двама админи. Единия за съжаление Italy който е станал от скоро админ, след като е в същия клан каза, че човека си играе чисто. Другия админ - Critix, ми каза, че не му дреме и ме заплаши, че ако нямам доказателства ще излетя от сървара.  

Е затова ли играем, да се лъжем и заплашваме?

Преди 10 минути, Krasimir Aleksandrov Petrov said:

Здравейте, 

Моля, да прегледате на линка трите видео файла в доказателство за некоректна игра от CrAzY|BG|gumi4kata. Въпросния играч от няколко дена играе по този начин. След като не може да се справя добре с играта пуска тази добавка и става супер герой на сървара. Предупредих  двама админи. Единия за съжаление Italy който е станал от скоро админ, след като е в същия клан каза, че човека си играе чисто. Другия админ - Critix, ми каза, че не му дреме и ме заплаши, че ако нямам доказателства ще излетя от сървара.  

https://dox.abv.bg/download?id=8d33578afe#

Моята версия на играта в съчетание с този сървър не прави демо файлове. При стартиране в конзолата ми го изписва това. От видеата се вижда ясно три пъти в глава със снайпер без никаква видимост. Не знам разликата между демо файла и тези които успях да направя със специализирана програма. Надявам се да има архив при вас и по време може да прегледате записите. Времето на трите кила е в заглавието на приложените видеа регистрирано автоматично от специализираната програма. Повече не мога да помогна.

преди 3 часа, Krasimir Aleksandrov Petrov said:

Здравейте, 

Това неглижирано отношение не трябва да те учудва. Седмици наред се псува като на селския площад,но реакция от админите нулева. Играта с добавки от някои играчи също не се забелязва. Доста силни играчи напуснаха именно заради това поведението на дадени админи. Сред главните има много големи пичове, но има и хора , които са за махане на секундата! Приятен ден!

Edited by ABorisov
  • Харесвам 1

преди 3 часа, Krasimir Aleksandrov Petrov said:

Моята версия на играта в съчетание с този сървър не прави демо файлове. При стартиране в конзолата ми го изписва това. От видеата се вижда ясно три пъти в глава със снайпер без никаква видимост. Не знам разликата между демо файла и тези които успях да направя със специализирана програма. Надявам се да има архив при вас и по време може да прегледате записите. Времето на трите кила е в заглавието на приложените видеа регистрирано автоматично от специализираната програма. Повече не мога да помогна.

От видеата ясно се вижда, че двете убийства със снайпера са на един и същи wallbang, в третото е набил Х, кляка и бие глава с М4, което не виждам да е нещо невероятно. Това, че вие си имате някакви търкания между отборите и някой те убие 3-4-5 пъти не значи, че използва нещо непозволено. От предоставените видеа - толкова, за повече се иска малко старание и качествено демо(на неговата игра, не на твоята)

• Харесвам 1
  • Upvote 1

Красимир Александров първо не толерирам обиди псувни и прочие без значение от кой гуилд е или не правилата са си правила и трябва да се спазват а за гумичката няколко админа са го гледали но ако си го фанал в доказателсво то главните админи ще го накажат......

• ХА-ХА 1

Играча всеки рунд застава на това място и стреля в една точка, а вие продължавате да минавате през траекторията на куршумите, знаейки какво може да се случи. Гледам отворили сте тема по въпроса, обаче никой никъде не е качил демо от първо лице на "нарушителя", основното което ми се набива пред погледа е хуленето на екипа, за това ако имате претенции към някой, моля качете демо и то в правилната тема, всяка създадена като тази ще бива поставяна в коша.

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...