Jump to content

Kандидат за админ. Gushtera|Pyce|

Recommended Posts

1. Име и Фамилия: Емра Мартинов

2. Години: 22

3. Град: Pyce

4. Skype за връзка: Нямам“   Facebook  Емра М.

5. Били ли сте Администратор досега? He

6. Къде и за колко време? 

7. От колко време играете в нашите сървъри? В Gametracker Minutes Played= ? 2 години

8. В кой от нашите сървъри бихте искали да сте администратор? CS1.BG | AWP Arena 1000FPS 

9. По колко време на ден реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър? 3/4 часа

10. Можете ли да работите в екип?да

11. Познавате ли amx командите? He 

12. Имате ли проблеми с нервите? He

13. С какъв псевдоним/име/Nikcname играете? Gushtera|Pyce|

От мен Да 
не съм те хващал издънки , а и по принцип в сървъра е спокойно 
но има нужда от колега там и бих ти дал шанс 
а за активност в форума винаги може да наваксаш 

И от мен имаш НЕ. Както е писал колегата все още не си готов за тази позиция, а и нямаш активност във форума. Също така трябва да научиш и amx - командите. 

По принцип не знам дали аз мога да гласувам , тъй като съм админ в друг сървър . Що се касае до AWP India Only сървъра , въпросният играч , не съм го виждала да влиза в конфликти , играе си тихичко и спокойно . Колкото до активността явно има да наваксва... точно като мен :Д А за командите те лесно се учат , не е кой знае каква философия . Имаш Да от мен. (Ако моят глас се брои с оглед на това , че кандидатства за друг сървър над който нямам никакви наблюдения). Успех

Edited by Lana

Доста редовно влизам във сървър и все като го видя вътре не ми прави лошо впечатление нито един път не съм го хващал да псува или обижда, като цяло не е лош човек може да му се даде възможност за права, аз му гласувам доверие. :)

Аз също съм го засичала, не съм го хващала в конфликти или други издънки. От мен също да. 

@Lana в правилата пише всичко, не е зле вече като част от екипа да ги прочетеш. 

Успех!

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...