Jump to content

Плъг ин относно разминаване с играчи

Tenko0

Recommended Posts

Не знам как точно се казва въпросния плъг-ин , но много улеснява играта. Става въпрос за преминаване на играчите един през друг, без да се бутат.... т.е. разминаваме се отбора като духчета. Много е удобно и спестява много нерви, често и обиди към по-неориантираните играчи.

• 2 months later...

Отключих темата, защото ми стана интересно и мисля, че е редно Валери или някой който знае да обясни в какво точно се изразява бъг-а, и как товари "машината" която ако е тази за която си мисля...моля да ме "светнете" как многоядрен процесор + много МБ кеш, 1 плъгин го товари толкова че се налага премахването му ???

Този плъгин, е най предлаганото нещо от играчи, още от старата верига, и все отговорите са: има бъг, товари,предлагано е, отхвърля се.

Споделям това, което първо ми изниква за семиклипа.

1. При включено transparancy ако не се бъркам и постоянен семиклип се е случвало, когато двама играча са близо един до друг да стават невидими, демек патроните да си минават през тях . (Представи си в д2 началото на рунда с авп, дали ще убиеш някой от другата база :D)

2. Не винаги, но когато си зад по-тънка стена оръжието ти се вижда от другия край.

3. Когато е само в началото на рунда, се е случвало при двама играчи, които вървят успоредно stucka да не проработи и да останат заклещени или когато ги раздели да им вземе "hp", а най-често ги качва един върху друг.

4.

Отключих темата, защото ми стана интересно и мисля, че е редно Валери или някой който знае да обясни в какво точно се изразява бъг-а, и как товари "машината" която ако е тази за която си мисля...моля да ме "светнете" как многоядрен процесор + много МБ кеш, 1 плъгин го товари толкова че се налага премахването му ???

Този плъгин, е най предлаганото нещо от играчи, още от старата верига, и все отговорите са: има бъг, товари,предлагано е, отхвърля се.

Мога да го добавя,но после да не ревете,че вече него искате ? crazy

Мога да го добавя,но после да не ревете,че вече него искате ? crazy

винаги ще има кой да реве

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...