Jump to content

Предложение за Massive

RuthlesSs.

Recommended Posts

Здравейте, понеже все повече се събираме в класика имам няколко предложения за него ако ви допаднат някои ще се радвам да се приложат. :)
1) Най-вече да има една идея повечко мап-ове понеже предимно едни и същи се падат за vote понеже и като се напише 'votemap' излизат само 17. (например някакви класики- de_aztec,cs_office и т.н дори и някои Fy карти ще е супер)
2) Модът, който изписва най-добър играч за рунда.
3) Да не може да се сменя никът по време на игра с цел статс.
:rifle::smile24::drinks:

Edited by RuthlesSs.
.
  • Харесвам 1
  • Upvote 1

Относно 
1) Съм за, но не да се увеличават, а да се заменят. Има карти, които не се играят със сигурност. Има карти които се търсят, а ги няма в менюто. И търсените карти са до колкото разбирам стари и известни карти + fy карти
2) Това ми е доста излишна притурка, но нямам нищо против да се гали егото на играчите. Стига да не прерасне в надуване, реплики и тн.
3) Това няма да е зле, но предполагам, ще е проблем, ако някой влезе с нецензурен ник. Предполагам, че и админите няма да могат да го сменят.

+ Добавяме на  rtv  опцията (макар, че като сме повече от 10 все някой няма да я напише :D) 

+ Да се добави de_tuscan (Тук не съм погледнал и говоря наизуст, може да я има, но не е пускана докато съм бил вътре)

• Харесвам 1
  • Благодаря 1

За целта някой трябва да свърже admincmd с плъгина забраняващ смяната на ник като ползва булева.. Преди време го бях направил и ако по другите сървъри стои все още то може да се ползва готовото ..

• Upvote 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...