Jump to content

Оплакване от несправедлив бан -SKILLEN

SKILLEN

Recommended Posts

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Banned by Admin: - Law
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs1.bg
[AMXBans] Reason: 'Wallhack'
[AMXBans] Duration: 'permanently'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_1:0:991784697'
[AMXBans] Your IP: '178.239.126.65'
[AMXBans] ========================================
https://dox.abv.bg/download?id=655fec1bd1

От колко време те дебна ако знаеш. Най-после са те хванали. Мен ме знаете и като изляза да гледам си спирате помагалцата. Но едно знайте, ще се издадете все някъде, някога.

По принцип ако си виновен няма да тръгнеш да спориш с когото и да било,да се пускат оплаквания и т.н ,но има моменти в игратата ти които са малко спорни .Нека повече админи и играчи погледнат демото !

Добре си отделил години и си се отдал на ЦС ,трябваше да отделиш малко време и да помислиш например, че ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО !!!!

P.S не е нужно да наспамиш темата (за твое добро е ).Нека изчакаме другите какво ще кажат.

Ами как няма да спамя като ми е доста кофти с тоя несправедлив бан ,както казах играя от 2 месеца в сървъра и са ме гледали кои ли не от вашите колеги и доста от играчите ви са се оплаквали докато съм бил вътре и аз но не сте ме банвали защото не виждам причина за това , отделил съм доста време на играта това че съм направил няколко кила които са си съмнителни за вас  дори и през валлбанг да е не ме прави хак макар че мисля че нямам такива килове незная какво го е усъмнило толкова на админа . Добре ще чакам 

Edited by SKILLEN

Аз може ли да попитам от кое точно от долните неща се оплакваш?
1. Wallhack?
2. No smoke?
3. Преправената ти снимка, която най-вероятно е "щракната" докато си си зяпал демото, защото като ти гледах играта не личи много да играеш със 166 пинг?

• Харесвам 2

SKILLEN, ти демото си гледал ли си внимателно? Гледай го и сам ще се баннеш перманентно!!! Тука има доста по-добри в това да си крият помагалата от теб и пак горят. Ти си поредния лош актьор.

Edited by Katerina
  • Харесвам 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...