Jump to content

Кандидат за админ 1345

Recommended Posts

1. Име и Фамилия: Осман Мустафа

2. Години: 25

3. Град: Кърджали

4. Skype за връзка: osman_932

5. Били ли сте Администратор досега? Да

6. Къде и за колко време? cs1.bg 4 години

7. От колко време играете в нашите сървъри? В Gametracker Minutes Played= ? - 15357 

8. В кой от нашите сървъри бихте искали да сте администратор?   | Dust2Respawn [XP|Levels|Ranks]

9. По колко време на ден реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър? поне 2-3 часа 

10. Можете ли да работите в екип? Да

11. Познавате ли amx командите? Да

12. Имате ли проблеми с нервите? Не

13. С какъв псевдоним/име/Nikcname играете? 1345

Ти беше админ.Защо вече не си?Ако си се отказал от правата си доброволно без причина, това иди си ела си нещо не ми е по вкуса.Но ак си имал достатъчно основания може би да ти се даде шанс, иначе съм по скоро отрицателен към кандидатурата.

• Харесвам 3

Ако смяташ пак да си правиш експерименти от рода "" отивам да почивам 30мин" и се баннеш за 30 мин аз съм Не.Ако се стегнеш и си адекватен както беше преди, гласувам За с две ръце.

От мен си изял най-много критика и не мисля, че трябва пак да го правя. Обърни внимание на думите на Critix, като отговорен човек, знаеш, че е прав. Аз така и не разбрах какви са тези упражнения. Но съм ЗА кандидатурата ти.

• Харесвам 1

Причината,да се откажеш от правата си,ти ми я сподели. А именно "-Искам да си почина малко!". По принцип,има тема с отсъствие,от която можеше да се възползваш.През цялата си почивка ,ти играеше в сървърите и постоянно имаше нужда от админ. Поправи ме ако греша . Ако решат да ти дадат втори шанс,първо не трябва да го пропилаваш,както сега и второ трябва да е като нов админ- без бан  права. Не за друго,а защото иди ми дойди ми,не харесвам и едва ли на някой от колегите им харесва. И да и не. Извинявам се,но това е мнението ми,по тази кандидатура . 

• Харесвам 3

Аз съм играл с него преди мисля че има поведение на админ а аз държа когато някой пита някой админ да се отговаря не да се прави на недостъпен но мисля че и човек се учи от грешката си :)  Ще ви дам един пример с реалния живот например затворниците дават им 10 години или 20 но пак излизат с това искам да кажа че всеки има право на 2 ри шанс не знам какво е правил преди но всеки има право на 2 ри шанс аз съм ЗА. Дори не знам дали имам право на мнение макар че ми казаха че имам :) Успех!

Edited by explosive20

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...