Jump to content

Recommended Posts

1.Име и Фамилия:  Деян Драголюбов 

2.Години: 33

3.Град: Варна 

4.Skype за връзка: cheren85 

5.Били ли сте Администратор досега? Къде и за колко време?  да бил съм в Cs1

6.От колко време играете в нашите сървъри? 1226.32 hr

7.В кой от нашите сървъри бихте искали да сте администратор? CS1.BG | Dust2 Arena [HLstatsX] #1

8.По колко време реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър ? 12h
9.Можете ли да работите в екип?  Да 

10.Познавате ли амх командите?  Да 

11.Имате ли проблеми с нервите? НЕ 

12.С какъв псевдоним играете? [email protected]*** 

• Харесвам 1
  • ХА-ХА 3
  • Upvote 1

В тази тема, не мога да не се обадя. Аз лично виждам доста промяна в държането на Дидко към всички. Включително и към човека на който много държа - кака Люси. Освен това, имаме нужда от човек, оп извинете ИГРАЧ, който от сутрин до мрак е из картите да стреля. затова си давам положителния вот. Въпреки, че има нещо което много ще му пречи в работата тук. Много е бледичко момчето, не го знам що се е писал черния. 

• Харесвам 1
  • Благодаря 1

Естествено получаваш едно огромно Да от мен, защото никога откато съм в тази верига не съм те засичал да влизаш в пререкания с никой и си винаги в положително настроение... С теб винаги е кеф да се играе и да се майтапи човек.!!!
Успех!!!

• Харесвам 1
  • Благодаря 1
  • Upvote 1

От мен имаш едно огромно НЕ. Значи, не виждам от какво повече ти се различава текущата ти кандидатура от миналата, но държанието ти определено не се е променило. Редовно се заяждаш с играчите и не конкретизирам точно мен. Друг е въпроса като се съберете с твоето приятелче BEDSPORT/gj как спамите сървъра и се подигравате с играчите. Мъж на 33 години продължава да се държи като дете с простотиите си които пише, но е готов да става админ.. Извинявай, но на мен не ми се връзва. Както каза Критикс: "Всичко ще е една пародия". Успех за напред.

• Харесвам 1
  • Upvote 1

От мен също имаш ДА.
След всичките откази да бъдеш част от екипа, ти не се отказа, а напротив. Промени доста в поведението си и това мен ме кара да дам положителна оценка.
Колежката по-горе спомена,че влизаш по всяко време на деня, аз също имам такива наблюдения, че си от сутрин до вечер с малки почивки, а това в д2 е нужно.
Според мен трябва да ти се даде шанс, права се дават, но се и вземат. Това вече зависи само от теб! Успех! :)

• Харесвам 1
  • Благодаря 1
  • Upvote 1

Черен предишните ти кандидатури ти бях дала не, защото поведението ти  беше ужасно към играчите, но от скоро почнах да си влизам в сървърите и забелязах, че постоянно си вътре и  поведението ти е по-добре.Не се заяждаш и най-важното не си се отказал :)  Имаш Да от мен ! Ако ти дадът права ти пожелавам успех и да бъдеш полезен  към семейството цс1 :)  

• Харесвам 2
  • Благодаря 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...