Jump to content

Към сървърите.

Paranoa

Recommended Posts

Здравейте,

Играя от доста време в сървърите, не искам да обиждам никой, всички знаем, че е трудно да хванеш wallhack, но засичам хора, които си позволяват да го използват.Рядко виждам админи в specs, което ме води на мисълта, че не се следи много(повтарям не се конкретизирам с определени хора, нито от админите, нито от "лошите").В една от небезизвестните вериги, в която бях част от админският състав, процедирахме по следният начин-имаше команда в amx-а, която правеше screenshot от екрана на въпросния играч(така няма как да се скрие каквото и да е) и следователно играчът имаше ангажимент да достави снимките.Смятам, че този процес е доста ефикасен и не отнема от времето на админите, защото и аз съм висял часове да следя някой, който е On/off, часове демота и така нататък.

Преди 36 минути, Paranoa said:

Здравейте,

Играя от доста време в сървърите, не искам да обиждам никой, всички знаем, че е трудно да хванеш wallhack, но засичам хора, които си позволяват да го използват.Рядко виждам админи в specs, което ме води на мисълта, че не се следи много(повтарям не се конкретизирам с определени хора, нито от админите, нито от "лошите").В една от небезизвестните вериги, в която бях част от админският състав, процедирахме по следният начин-имаше команда в amx-а, която правеше screenshot от екрана на въпросния играч(така няма как да се скрие каквото и да е) и следователно играчът имаше ангажимент да достави снимките.Смятам, че този процес е доста ефикасен и не отнема от времето на админите, защото и аз съм висял часове да следя някой, който е On/off, часове демота и така нататък.

Опцията я има когато играча получава бан-а отделно,самата снимка ако няма никаква информация за дата / час,винаги може да се манимулира и да се покаже фалшивата снимка, а не оригинала. Относно тези хакове всеки ден излизат нови и нови версии, горе-долу се стремя да обновявам до колкото е възможно,но винаги има пролуки и хора които искат да съсипят играта.Това е което мога да ти кажа. Лека вечер :)

Снимките се правят на ключови места, които админът избира и едновременно с това той прави скрийншот и на своят екран и манипулирането до степен идентичност с екрана на админа става доста трудно(и с фотошоп съм се занимавал, трудно би наместил чатове и т.н), а дори да е някой толкова умел и упорит, значи ще може да намира и съвременни програмки с които да играе така или иначе :).На лично ще те запозная с подробностите.

Не е нужна никаква програма ... Това да измамиш тия снимки е най-елементарното нещо което може да се направи, единствено тотално неук човек може да се затрудни с манипулацията. Снимките могат да влязат в употреба единствено ако накараш по някакъв начин играча да качи снимките до 2-3 мин след направата им защото именно толкова е нужно за да манипулираш снимките, а това да накараш играча да действа толкова бързо няма как да се случи..
Дай ми 1 демо на което си 100% сигурен че някой е с хак и веднага ще ти кажа дали си прав и ако не си ще ти кажа къде си се заблудил ..

Edited by Guardian Angel
  • Харесвам 1

преди 3 часа, Guardian Angel said:

Не е нужна никаква програма ... Това да измамиш тия снимки е най-елементарното нещо което може да се направи, единствено тотално неук човек може да се затрудни с манипулацията. Снимките могат да влязат в употреба единствено ако накараш по някакъв начин играча да качи снимките до 2-3 мин след направата им защото именно толкова е нужно за да манипулираш снимките, а това да накараш играча да действа толкова бързо няма как да се случи..
Дай ми 1 демо на което си 100% сигурен че някой е с хак и веднага ще ти кажа дали си прав и ако не си ще ти кажа къде си се заблудил ..

Ппц има начин, правят му се скриинчета > баНица на съответния играч с коментар ако има претенции да постне и не за 2, 3 мин, а за секунди ще постне снимките  + демо) Blindscreena не знам дали не е остарял, ама ако не се манипулира също е добър като проверка, ако има анти скриин всичко се обезмисля, да. Нз какво ви е мнението за Wargod, но на доста хора крашва, тъй че също не е много вариянт. И остава най-елементарно На око да се преценя както си е сега, някой с on off или много прикрити са трудни за хващане, но 1,2 момента трябва и всичко се разбира.

Edited by RuthlesSs.
  • Харесвам 1

Да, това с бан-а е задължителната част, бях пропуснал да го вметна.Просто смятам, че наистина трябва да се стегне положението до някаква степен.

До Guardian Angel : Постоянно спамя за хакери в админ чата. Гледал съм тонове демота в админските си години(и когато се занимавах да играя, като цяло)смятам, че преценката ми е адекватна.Въпросът тук е, че никой не ми обръща внимание в сървърите когато говорим за wallhack.Лично аз не съм видял бан от такова естество за период от 2 години(В МОЕ ПРИСЪСТВИЕ, предпазвам се да не остана криворазбран.)Направо ще ти напиша няколко ника на лично :)

Лек уикенд от мен пичове!

@Paranoa има и по-лесен начин ако искаш да напишеш нещо на някой и да си спокоен,че ще го види като лично съобщение например.

Сървърът си има достатъчно защити които се актуализират често.Разбира се обаче ,че не е съвършена защитата.Щом мислиш ,че има играчи които игрят с непозволени средства и програми ОК.Правиш им демо качваш го където трябва ,знаеш че могат да бъдат наказани дори да не са в игра ...

За първият коментар ако искаш да кажеш ,че има админи които  Не си вършат работата това вече не е твой проблем но да знаеш ,че повечето са от 5-10 години тук и се познаваме и знаем всеки какво може.Супер е ,че искаш да помагаш ама още никой не те познава и такива теми са качвани десетки пъти...всеки път очаквам да чуя нещо ново ама уви ....

Ключ на тая тема.:rifle:

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...