Jump to content

Кандидат за админ - Demonaz

Demonaz

Recommended Posts

1. Име и Фамилия: Георги Райнов

2. Години: 30 

3. Град: Варна

4. Skype за връзка: -

5. Били ли сте Администратор досега? Да,преди 15 години в други сървъри.

6. Къде и за колко време? - 

7. От колко време играете в нашите сървъри? В Gametracker Minutes Played= ? - 2-3 месеца 
Minutes Played: 8568 

8. В кой от нашите сървъри бихте искали да сте администратор? CS1.BG | DUST 2 ARENA [HLX]XP|LEVELS|Ranks #1

9. По колко време на ден реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър? 4 часа 

10. Можете ли да работите в екип? - Абсолютно!

11. Познавате ли amx командите?  горе-долу

12. Имате ли проблеми с нервите?  Не 

13. С какъв псевдоним/име/Nikcname играете? Demonaz

Всеки ден е в сървара.Не ми е присърце, държанието му е надменно понякога, понякога неуважително и нетолерантно към играчите. Не ме кефи. Аз съм против кандидатурата, но това си е само мое мнение.  

Edited by CanYouFeelMe?
Правописна грешка
  • Харесвам 1

Трябва да си оправиш поведението към играчите в веригата 

Кой от играчите ,ще те приема на сериозно след като се лигавиш постоянно . Даже съм те засичал многократно да влизаш в конфликти с играчи ,даже и до псувни се е стигало от твоя страна . Порасни малко в главата на 30 си! А и не си много активен в форума. Не мисля , че ще се справиш с задълженията си като админ. Мое мнение

От мен НЕ!!!

Успех. 

Edited by castroL
  • Upvote 1

Demonaz, за 44 дена си пуснал две кандидатури за админ. Това ти припряно желание подхожда на 15-20 годишен младеж. Младеж който задължително ще получи урок заради това, че не може да прояви търпение и да издебне най-подходящата ситуация да задейства нещата да се случат. По всяка вероятност, ако ти се даде шанс да си админ, ще бъдеш разочарован от нещата които трябва да спазваш. Нетърпението което проявяваш, тогава ще ти изиграе грозна шега. Админството в тази верига не е просто да ти даде власт с която да мяташ БАНици на ляво и дясно. Дали е игра или не, носиш отговорност за действията си. Точно както сега, носиш отговорност за действията си и не мисля, че ще получиш шанса. Ако беше толкова просто, до сега да си опитал бана, не само от един колега. Просто се успокой, гледай напред и дебни за по-подходящ момент за кандидатура. не бързай като "теле пред майка си". Всеки прави грешки, аз също и то много. Хора сме, няма как да не грешим. Но първо покажи, че не си тук с кандидатура за да ти дадат малко власт. Разбери какви са задълженията на админа. Дръж се като такъв без да имаш силата за наказания и нещата ще си дойдат на мястото. В противен случай, вечно ще ти звучи поговорката "На бодлива крава, Бог рога не дава" ( С изключение на мен :D

• Харесвам 1
  • Благодаря 1
  • ХА-ХА 1

преди 15 часа, Italy said:

Обиждаш и не веднаш съм те гагвал  заяждаш се с останалите играчи!    Поработи вархо даржането си за сега от мен имаш НЕ!

Приятел за първи път те виждам,само 1 гаг съм имал и то не от теб.

Никога не съм се заяждал с никой.

Ще поработя върхо държанието си .

Всичко добро.

преди 20 часа, CanYouFeelMe? said:

Всеки ден е в сървара.Не ми е присърце, държанието му е надменно понякога, понякога неуважително и нетолерантно към играчите. Не ме кефи. Аз съм против кандидатурата, но това си е само мое мнение.  

Цитирам те приятел : 
"абе Демоназ как ме уби? Ти не беше толкова добър " 
Ето защо не ме харесва този.
Винаги когато убиваш има хора,които не те харесват :) 
Gl hf 

• ХА-ХА 1

преди 18 часа, castroL said:

Трябва да си оправиш поведението към играчите в веригата 

Кой от играчите ,ще те приема на сериозно след като се лигавиш постоянно . Даже съм те засичал многократно да влизаш в конфликти с играчи ,даже и до псувни се е стигало от твоя страна . Порасни малко в главата на 30 си! А и не си много активен в форума. Не мисля , че ще се справиш с задълженията си като админ. Мое мнение

От мен НЕ!!!

Успех. 

Към кой играч точно да си го оправя искам да знам ТОЧНО!
Точно с тебе съм те викал да ръшваме и да пазим и тн. ( не знаех,че това е конфликтно и лигаво )
И още нещо искам да знам " многократно да влизаш в конфликт с играчи " , с кой съм влизал в конфликт момче ? 
Жив и здрав! 

преди 5 часа, Katerina said:

Demonaz, за 44 дена си пуснал две кандидатури за админ. Това ти припряно желание подхожда на 15-20 годишен младеж. Младеж който задължително ще получи урок заради това, че не може да прояви търпение и да издебне най-подходящата ситуация да задейства нещата да се случат. По всяка вероятност, ако ти се даде шанс да си админ, ще бъдеш разочарован от нещата които трябва да спазваш. Нетърпението което проявяваш, тогава ще ти изиграе грозна шега. Админството в тази верига не е просто да ти даде власт с която да мяташ БАНици на ляво и дясно. Дали е игра или не, носиш отговорност за действията си. Точно както сега, носиш отговорност за действията си и не мисля, че ще получиш шанса. Ако беше толкова просто, до сега да си опитал бана, не само от един колега. Просто се успокой, гледай напред и дебни за по-подходящ момент за кандидатура. не бързай като "теле пред майка си". Всеки прави грешки, аз също и то много. Хора сме, няма как да не грешим. Но първо покажи, че не си тук с кандидатура за да ти дадат малко власт. Разбери какви са задълженията на админа. Дръж се като такъв без да имаш силата за наказания и нещата ще си дойдат на мястото. В противен случай, вечно ще ти звучи поговорката "На бодлива крава, Бог рога не дава" ( С изключение на мен :D

Катерина , Здравей.
Във форума видях,че всеки месец имам право да пускам кандидатури ? 
Аз видях,че точно сега е моя момент,когато имам време да играя и съм онлайн.

От всички,които сте коментирали не видях нито една основателна причина за НЕ-тата ви :)
Благодаря за вниманието все пак . 
Всичко добро . 

Привет! Аз давам своето "да" за кандидатурата. Първо, че не съм срещнал подобно държание от страна на кандидата и второ не мисля, че е редно всички да хвърляме камъни по него. Според мен ще се справи добре със задълженията и отговорностите, които трябва да върши. Поздрави и успех! 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...