Jump to content

Лимит на AWP играчите в отбор.

Recommended Posts

Предлагам да се сложи плъгина Sniper Limit, за да се намалят авп-тата в даден отбор. До 4 авп-та е добре, но след това започва да става банално и отбора, който губи просто се отказва. Освен това според мен това вреди на така наречения "Масак" понеже намаля шансовете и способностите на падащия отбор. Стига се до такава доминация, че едвам се излиза и от базата, най-вече за 2-ките. Отнася се за Dust 2 сървъра, obviously.:D

• Харесвам 1
  • Объркан 1

Няма как да стане ,много играчи влизат заради awp-то, дразнещо е да досадно е да ,но и срещу толкова снайперисти си има подходяща тактика.Самата карта е такава ,че Терористите се справят по- добре  на нея и awp-то е много силно.Може би като решение е да влизаме в класик сървъра.Има карти които не отстъпват на дъст2 като inferno,mirage nuke и т.н. Преди го правехме влизаме 15 човека и за 10 мин се пълнеше сървърът.

откога ви говоря за класика :D малко да сменим тоя дъст , да направим някакъв масов евент освен за определен ден да го напълним за няколко часа да се изредят няколко мапа и така

• Харесвам 1

Ми влизайте в класика,не само да пишете... Да видим на други карти как ще е. Как не ви омръзна тоя дъст 2 ?Аз нямам желание да стоя в него,но класика е празен и нямам избор! Авп не трябва да се ограничава. А и едно авп не може да спре добрия играч!

• Харесвам 1

Преди 15 минути, sestrata na doktora said:

Ми влизайте в класика,не само да пишете... Да видим на други карти как ще е. Как не ви омръзна тоя дъст 2 ?Аз нямам желание да стоя в него,но класика е празен и нямам избор! Авп не трябва да се ограничава. А и едно авп не може да спре добрия играч!

Точно защото трудно ще се съберем на думи да си организираме ден тази събота или неделя примерно на обяд или привечер някакъв час и да се напълни.

• Харесвам 1

Мен ме няма 4 дена иначе с удоволствие ще вляза. Дайте да го направим като седмичен евент, всяка събота или нещо такова. Да се въртят inferno, dust1, nuke и може би aztec макар, че не съм и фен :D

Преди 7 минути, Kiwi said:

Мен ме няма 4 дена иначе с удоволствие ще вляза. Дайте да го направим като седмичен евент, всяка събота или нещо такова. Да се въртят inferno, dust1, nuke и може би aztec макар, че не съм и фен :D

Веригата има Massive сървър и си има класически мапове и то много добри предлагам ако ще се събираме да е там

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...