Jump to content

Кандидатура за админ supa topcheta ;d

supatopcheta

Recommended Posts

1. Име и Фамилия: Марио Благоев

2. Години:  22

3. Град: София

4. Skype за връзка: Ама още ли съществува??? ( Не нямам спрях отдавна да ползвам)

5. Били ли сте Администратор досега?  Да бил съм още когато кобрата държеше 1.5 до сега.

6. Къде и за колко време?  ЦС - Оптилан ( цс.ман1а), iPlay и др но не се сещам.

7. От колко време играете в нашите сървъри? В Gametracker Minutes Played=  http://prikachi.com/images.php?images/894/9423894R.png да не кажете, че лъжа. И преди съм играл но и с други никове ако не ми вярвате питайте инвицибъл тигара и тигарката.

8. В кой от нашите сървъри бихте искали да сте администратор? cs1.Dust2 #1

9. По колко време на ден реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър? След работа т.е след 19:00  по 1 час и събота и неделя може би по цял ден.

10. Можете ли да работите в екип?  Ако има ракия. (естествено че да )

11. Познавате ли amx командите?  Да но не всичките.

12. Имате ли проблеми с нервите?  Е кой човек няма проблем. Пуша цигара и съм свеж като репичка и забравям.

13. С какъв псевдоним/име/Nikcname играете? supa topcheta ;d 

• Харесвам 2
  • ХА-ХА 1

Имаш ДА от мен, тъй като до сега не съм те засичала да се заяждаш и по никакъв начин да нарушаваш правилата! И съм сигурна, че ще се справиш като админ. Напоследък се навъждат много съмнителни играчи, но админите решават да влезнат за 2,3 рунда да гагнат 5 човека и айде.. Успех Марчиии:hy:

Преди 13 минути, Tigarkaa ;* said:

Имаш ДА от мен, тъй като до сега не съм те засичала да се заяждаш и по никакъв начин да нарушаваш правилата! И съм сигурна, че ще се справиш като админ. Напоследък се навъждат много съмнителни играчи, но админите решават да влезнат за 2,3 рунда да гагнат 5 човека и айде.. Успех Марчиии:hy:

+1 , Бат супичката е точно момче, макар че е малко по-лигав на моменти не вярвам това да пречи на преценката му и админските му задължения! Другото което ми прави впечатление, е че е доста по-активен от повечето админи ... 

Edited by Tigar ;*
  • Харесвам 2

Категорично Против страшно много пъти съм ти правил забележки,да се съобразяваш какви ги пишеш в чата + това съм те гагвал поне 5-6 пъти + това никакво впечатление не си ми направил нито нищо + това не мисля че ще се справиш с тези 1-2 часа на ден активност,както и с админиските задължения.

• Харесвам 1
  • ХА-ХА 1

Как ще обясниш с твоето поведение като играч,че си сериозен.Всички тия коментари които виждаш реално са впечатлението което си оставил след себе си в останалите играчи.

На тоя етап НЕ от мен.

преди 10 часа, Critix said:

Как ще обясниш с твоето поведение като играч,че си сериозен.Всички тия коментари които виждаш реално са впечатлението което си оставил след себе си в останалите играчи.

На тоя етап НЕ от мен.

Какво впечатление трябва да направя на него ?? Да му падна на колене ли. Има някой просто са си хейтъри и толкоз. С някой може да се разбираш и да се шегуваш, други си знаят тяхното и приемат всичко много навътре, правят се на важни и край само те може да са админи. 

• Харесвам 1

Приятелю , с такова държание едва ли ще те огрее да си админ.Мен ако питаш научи се първо да се съобразяваш.Никой не сме върнали да е админ,АКО е сериозен ,отговорен и зачитащ мнението на хората(в случая колегите).Поиграй още,коригирай това-онова и пак пробвай, може този път звездите да се подредят за теб.

• Харесвам 1
  • ХА-ХА 1

Админа трябва да всява респект сред играчите на тази верига. С този подход, държание тук и в игра едва ли ще те вземе някой на сериозно за да го респектираш! Опитай след време. 

Отхвърлен.

• Харесвам 3

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...