Jump to content

Оплакване от несправедлив бан-VooDoo

VooDoo

Recommended Posts

Ник VooDoo
Steam ID STEAM_2:0:1380012313
Steam Community  
IP адрес Скрит
Тип бана SteamID + IP
Причина Wallhack
Дата/Време 05.10.18 - 20:46:50
Срок Завинаги
Админ sestrata na doktora
Сървър

CS1.BG | Dust2 Arena [HLX|XP|Levels|Ranks] #1 (de_dust2)

е как така само от това което съм писал на някого и то нарочно решихте че съм с wallhack къде ви е демото за това доказателство че съм с хак нека сестрата на доктора да качи демото което доказва това което съм писал или някои друг нека качи демо което го доказва и тогава ще се съглася напълно с вас че съм бил със хак защотото хората с хаковете си играят още в сървъра.За мене това е несправедлив БАН и нямате гаранция демо защото неползвам такива неща тука.Успешна Игра и си проверете добре нещата реди да ми слагате БАН или защото си сложиш вип за 1 месец затова ли съберете се Админите и решете кои крив кои прав АЗ или Веригата

Само едно ще ти кажа БАНА е напълно,справедливо сложен. Доказателствата са на лице, то ти самия казваш,че играеш с хак какви други доказателства търсиш още ,че не ми е ясно!?!?!

• Харесвам 1

Приятел след като ти сам пишеш кво ползваш на играчите имали смисъл от демо? Хайде като си голямата работа качи ти демото да докажеш обратното?? А и кво се излагате тва е просто една игра да разпускате и да се забавлявате в свободното си време а ти като някое лапе си помагаш с разни глупости смешна работа, такива като теб нямат място в нашите сървъри..Айде пътувай

• Харесвам 3

казвал съм го много пъти ползвам хакове в руските сървъри през друга версия на цс-а и нали уж веригата има защита от openGL 32 как тогава съм го ползвал аре да ми обясните господа ботлайк и левски техно че ви е сте по по най аз не съм и как до сега не бях баннат а сега за едно писане само !?!

• ХА-ХА 1

преди 12 часа, VooDoo said:

казвал съм го много пъти ползвам хакове в руските сървъри през друга версия на цс-а и нали уж веригата има защита от openGL 32 как тогава съм го ползвал аре да ми обясните господа ботлайк и левски техно че ви е сте по по най аз не съм и как до сега не бях баннат а сега за едно писане само !?!

Anticheat - хваща по простите хакове за wallhack знаеш ли колко много верси има, ти разчиташ на това да не те хване ли? :D, ето тука се обърка за това има администратори във сървърите за да наблюдават,   Anticheat не всеки хак хваща ако ме разбираш, като не ти харесва пращай SMS UBAN и си готов нямаш проблеми и пак ще си играеш спокойно.. :)

• Харесвам 2

преди 15 часа, VooDoo said:

нямате гаранция демо защото неползвам такива неща тука.

Представи си ти демо когато се пуска оплакване всеки един играч си го пази ти защо не го пазиш сигурно има причина... На приказки всеки един от нас и екипа се наслушал като искаш доказателства дай си демото и почваме да говорим ако трябва всеки един момент ще ти го опиша и ще направя клип ако трябва но до като не си дадеш демото няма как да стане.. Ако не се лъжа играта ти прави снимка до като те банва сигурно и нея не я пазиш .... 

Понеже не мога да си редактирам мнението пиша пак :P

• Харесвам 2

преди 13 часа, VooDoo said:

като цяло има много хора които умеят да крият, че са с хак както каза awaq си има и различни версии. Пък както виждаш рано или късно ги хващат..??

И да достатъчно е , че си писал подобни глупости , а за демото винаги играчите които са били баннати са  го поствали без да се занимават цели 2 дена вече ... просто качваш това демо (има 10000 начина) и точка брат на думи се силиш айде показвай и да се приключи.Мислиш че е несправедлив бана, тогава би било хубаво да обясниш конкретно+демо и да докажеш това което говориш, не мислиш ли ? ?

• Харесвам 1

VooDoo, бил си админ нали?
Правилата чете ли? Ето точка 9

9. Съобщенията в чата от рода ( [= [$][.::Jedai Hack 2 by -=Ganchev*=-::.][$] =] [-=4l1v3=-] ) пуснати УЖ на шега, НЕ СЕ ТОЛЕРИРАТ!!! Наказанието е BAN по преценка на админа 

А в случая ти си казал, че ползваш. 
Както казват умните хора "Говори каквото знаеш, но знай какво говориш"
Нищо лично!!!

• Харесвам 1
  • ХА-ХА 1

преди 15 часа, VooDoo said:е как така само от това което съм писал на някого и то нарочно решихте че съм с wallhack къде ви е демото за това доказателство че съм с хак нека сестрата на доктора да качи демото което доказва това което съм писал или някои друг нека качи демо което го доказва и тогава ще се съглася напълно с вас че съм бил със хак защотото хората с хаковете си играят още в сървъра.За мене това е несправедлив БАН и нямате гаранция демо защото неползвам такива неща тука.Успешна Игра и си проверете добре нещата реди да ми слагате БАН или защото си сложиш вип за 1 месец затова ли съберете се Админите и решете кои крив кои прав АЗ или Веригата

Люси е действала по молба на началника!!! Така че няма какво да я виниш и да търсиш демо и т.н. Между другото, Люси е от типа админи, които не са длъжни да пазят демо. Ето го цитата да го припомним за неразбралите:

Следващия който никога повече няма да играе в тези сървъри е VooDoo да му е честит новия подарък! Моля,всеки един админ като го види в сървърите да му слага бан. Благодаря.\

• Харесвам 2
  • Благодаря 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...