Jump to content

Честитo на VooDoo

Guest V.VaRBanoV

Recommended Posts

Следващия който никога повече няма да играе в тези сървъри е VooDoo да му е честит новия подарък! Моля,всеки един админ като го види в сървърите да му слага бан. Благодаря.\

4bdc46dd8d3f3ffd.jpg

5d453c60effb85d0.jpg

Евала пишеш на някого нещо и си Хак.Щом така ще бъде без доказателство а срещу писане да ме банвате ела ми банни сега всички ИП-та и т.н.Знаеш че е неправомерен бан ама не ми е до това да се занимавам с глупости

• ХА-ХА 1

Не се оправдавай,не ти се получава айде със здраве и да си знаеш за другия път,преди да ползваш помагала брой 1 овца, 2 овци и т.н.. темата за мен е прекратена.

Edited by b0TL!k3_1926

преди 1 час, VooDoo said:

Евала пишеш на някого нещо и си Хак.Щом така ще бъде без доказателство а срещу писане да ме банвате ела ми банни сега всички ИП-та и т.н.Знаеш че е неправомерен бан ама не ми е до това да се занимавам с глупости

Аз ли пиша ? Това са твои съобщения не мои ? И ако обичаш не ме заплашвай защото не си познал човека.

перманентен БАН за писане.Не те заплашвам погрешно мислене ако пиша че съм Пабло Ескобар значи съм така ли да го разбирам.За другите има демо за мене нема и аиде хоп готово за едно писане чао ЕВАЛА.Успех на Веригата за вбъдеще ви желая като съм бан нека да е така 

Преди 2 минути, VooDoo said:

перманентен БАН за писане.Не те заплашвам погрешно мислене ако пиша че съм Пабло Ескобар значи съм така ли да го разбирам.За другите има демо за мене нема и аиде хоп готово за едно писане чао ЕВАЛА.Успех на Веригата за вбъдеще ви желая като съм бан нека да е така 

През годините е имало много като теб..нито си първия нито последния..стига с празните ти приказки урева тука целия форум като ти си прав качи си демото и да те видим, но щом досега не си го направил е ясно на къде отиват нещата нали?

немога да ти кача демо защото цс-а ми се бъгна и два пъти го преинсталирах за два дена ако не вярваш влез и питай Ивака Sex and Smoking иначе на драго сърце щях да ви кача демо както съм качвал демото като админ за wallhack и казахте че немало хак така че нема смисъл да продължавам да пиша в коя и да е тема като е на лична основа така  да е и вие немате демо и аз нямам така че спирам да пиша 

• ХА-ХА 1

преди 15 часа, VooDoo said:

немога да ти кача демо защото цс-а ми се бъгна и два пъти го преинсталирах за два дена ако не вярваш влез и питай Ивака Sex and Smoking иначе на драго сърце щях да ви кача демо както съм качвал демото като админ за wallhack и казахте че немало хак така че нема смисъл да продължавам да пиша в коя и да е тема като е на лична основа така  да е и вие немате демо и аз нямам така че спирам да пиша 

Не ти трябва да качваш Колегата ти е качил вече и даже си признаваш как си го пускал... И си пускаш оплакване малко си нагъл не мислиш ли? Вместо да си признаеш грешката ти продължаваш да правиш, нови и нови по лошо е за теб :), сигурно до като си бил администратор пак си го пускал ... , само ще ти кажа че си слаб и със хака човек, дано децата ти не последват твоите грешки или най - малко ти да ги учиш... Споделям си моето мнение, язък че си толкова "ГОЛЯМ ЧОВЕК" срамно е ако ме разбираш.. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...