Jump to content

Кандидатура за админ №2 : Prophet

Prophet

Recommended Posts

1. Име и Фамилия: Стоян Тенев

2. Години: 27

3. Град: Бургас

4. Skype за връзка: +359893936109

5. Били ли сте Администратор досега? Да.

6. Къде и за колко време? Тук, за няколко месеца.

7. От колко време играете в нашите сървъри? В Gametracker  Minutes Played: 2973 

8. В кой от нашите сървъри бихте искали да сте администратор? Dust2Respawn

9. По колко време на ден реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър? 1-3 часа, предимно след 18:00 в делнични дни.

10. Можете ли да работите в екип? Да.

11. Познавате ли amx командите? Добре забравени са, ще се припомнят бързо.

12. Имате ли проблеми с нервите? Рядко.

13. С какъв псевдоним/име/Nikcname играете? Prophet

14. Мотивация: Позволявам си да добавя този ред, за да кажа няколко неща , които ги няма във въпросника. Бях Ваш колега, преди време. Наложи ми се да напусна за неопределено време. Как да ви кажа, живота е странно нещо. Сега бих искал да се завърна тук, ваша колежка ми припомни, че всеки си има личен живот - да, определено е така. Забелязъл съм, че в часовия отсек, в който играя аз, често липсват админи в сървъра и всеки прави каквото си иска. Буквално става мазало. Както казах, бих искал да се завърна, да се надяваме, че този път няма да има житейски катаклизми, които да ме откъснат от любимата ми игра и задълженията към нея. Това е от мен, желая си успех :)

От мен имаш не!

Не те познавам като играч, не съм те виждала, но онзи ден ми направи лошо впечатление в чата, когато нямаше админ на разположение да се отзове и ти започна да пишеш,как  едва ли не ние уважаваме човек,само когато пуска смс и понеже бил ВИП и в същото време  хакер нямало да бъде отстранен! За мен е подло да искаш да станеш част от екип, който пренебрегва "хакерите" едва ли не заради парите!  

arx1538244890r.png

Edited by *Annie*
забравих скрийншота
  • Харесвам 2
  • Благодаря 1

*Annie* ме изпревари а и всяка вечер обикалям постоянно
 а и щом е нямало админ или искаш да станеш ( а и си бил тук преди )
много добре знаеш че има 

Но и не съм те засичал много след 18:00
От мен НЕ

• Харесвам 2
  • Благодаря 1

преди 1 час, *Annie* said:

От мен имаш не!

Не те познавам като играч, не съм те виждала, но онзи ден ми направи лошо впечатление в чата, когато нямаше админ на разположение да се отзове и ти започна да пишеш,как  едва ли не ние уважаваме човек,само когато пуска смс и понеже бил ВИП и в същото време  хакер нямало да бъде отстранен! За мен е подло да искаш да станеш част от екип, който пренебрегва "хакерите" едва ли не заради парите!  

arx1538244890r.png

В срок от една седмица ще ти предоставя лично демо на играч delta който направи въпросната вечер 45 от 3. По щастлива случайност имаше и вип. По щастлива случайност е бил с БАН за хак и преди.

Edited by Prophet
Пропуснах думата "демо"

Преди 42 минути, ^_TH3_BlacK_DragoN_^ said:

*Annie* ме изпревари а и всяка вечер обикалям постоянно
 а и щом е нямало админ или искаш да станеш ( а и си бил тук преди )
много добре знаеш че има 

Но и не съм те засичал много след 18:00
От мен НЕ

Интересното е, че и аз не те засичам в сървъра. Но пък щом аз не влизам там след 18:00 почти всяка вечер, интересно откъде имам над 2500мин. навъртяни там. Случаенос' ? Мерси за подкрепата все пак.

аз съм с много имена как ще ме засечеш
а и като имаш демо защо не пусна една тема за нарушители нали си бил тук админ и знаеш как стоят нещата
и защо хулиш може би бъдещия си колектив 

Преди 26 минути, ^_TH3_BlacK_DragoN_^ said:

аз съм с много имена как ще ме засечеш
а и като имаш демо защо не пусна една тема за нарушители нали си бил тук админ и знаеш как стоят нещата
и защо хулиш може би бъдещия си колектив 

Казах, че до една седмица ще предоставя демо. Това май значи че нямам такова. Кого хуля и как ? И не, няма да е бъдещ колектив, не виждам вече как ще стане, колкото и да искам.

Темата може да се трие или директно да се праща в "неодобрени". Благодаря за вниманието и се извинявам, че ви изгубих от времето, лека вечер на всички.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...