Jump to content

Кандидат за админ - Demonaz

Demonaz

Recommended Posts

1. Име и Фамилия: Георги Райнов

2. Години: 30 

3. Град: Варна

4. Skype за връзка: -

5. Били ли сте Администратор досега? Да,преди 15 години в други сървъри.

6. Къде и за колко време? - 

7. От колко време играете в нашите сървъри? В Gametracker Minutes Played= ? - 1 месец 

8. В кой от нашите сървъри бихте искали да сте администратор? CS1.BG | DUST 2 ARENA [HLX]XP|LEVELS|Ranks #1

9. По колко време на ден реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър? 4 часа 

10. Можете ли да работите в екип? - Абсолютно!

11. Познавате ли amx командите?  Да

12. Имате ли проблеми с нервите?  Не

13. С какъв псевдоним/име/Nikcname играете? Demonaz

• Объркан 1
  • Upvote 1

Здравей!

Минутите в нашите сървъри можеш да ги видиш от тук - www.gametracker.com/search/?query=cs1.bg  . 

Относно кандидатурата, ако имаш необходимите  минути изиграни тук, може да ти се даде шанс, защото имаш нормално поведение в нашите сървъри и дори съм те виждала да правиш забележки на псуващи и заяждащи се играчи. Предвид годините ти, смятам, че ще си сериозен и отговорен човек, който знае какво прави и най-големия плюс е, че познаваш командите.

Да от мен, успех! :)

• Благодаря 1

Аз пък не те засичам толкова често колкото ми се иска и не те познавам като играч.Няма как да гласувам за теб за  сега   при такива условия.

Не от мен.

Edited by Critix

Здравей! 

Имаш НЕ от мен поради това,че не съм те засичала тук в форума и до колкото видях едва вчера си регистрирал тук бъди активен тук и във веригата ни и ще ти се даде шанс отново за сега против съжалявам :)

• Upvote 1

1 Demonaz,bann for 5 MONTH  - Да признавам си напсувах      

2 Дори не си си направил труда да пуснеш оплакване по образец ( несериозно отношение към правилата на веригата и форума )
3  12. Имате ли проблеми с нервите?  Не    ( щом си напсул някои играч значи си си изпуснал нервите )
4 Лъжеш в кандидатурата по точка 12
Това ми стига да кажа
НЕ от мен.

• Upvote 1

Против и от мен,много рядко те засичам във сървъра,не си ми направил никакво впечатление, регистриран си от скоро време и не ми вдъхваш никакво доверие.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...