Jump to content

Неправомерен бан

Dobromir Ivanov Drobcho

Recommended Posts

Имам оплакване за неправомерен бан от страна на Админ DaRk. От един IP адрес играем повече хора и не е редно да страдаме всички, защото Админа така е решил, че един от хората играе с Aim при положение, че е отрицателен всяка една играя която е играл. Става въпрос за бан на LEPI. Харесвам много вашите сървъри, играя от доста време . Мисля че всички админи са виждали моята игра, че не използвам каквито и да било хакове, за да сега да не мога да си доставям удоволствие да играя. Поне да не беше направил бан на цялото IP . Лошото е че когато трябва Админите да видят хората, които играят с хакове тях ги няма...

On 9/26/2018 at 3:33 PM, Dobromir Ivanov Drobcho said:

Имам оплакване за неправомерен бан от страна на Админ DaRk. От един IP адрес играем повече хора и не е редно да страдаме всички, защото Админа така е решил, че един от хората играе с Aim при положение, че е отрицателен всяка една играя която е играл. Става въпрос за бан на LEPI. Харесвам много вашите сървъри, играя от доста време . Мисля че всички админи са виждали моята игра, че не използвам каквито и да било хакове, за да сега да не мога да си доставям удоволствие да играя. Поне да не беше направил бан на цялото IP . Лошото е че когато трябва Админите да видят хората, които играят с хакове тях ги няма...

Здравей! Като цяло, мога да ти кажа само да се обадиш на интернет доставчика си и да изискваш от негова страна да ти даде статичен (реален ип адрес) който ще бъде единствено за теб, услугата мисля,че вече е безплатна не е като едно време да ти искат някакви пари, просто се обади за 5 минути работа е, и забравяш за каквито и да е общи банове на други играчи и да гориш заради тях. Надявам се да съм ти помогнал.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...