Jump to content

Кандидат за админ: AgressioN

Аврам Аврамов

Recommended Posts

1. Име и Фамилия: Аврам Аврамов

2. Години: 31

3. Град: Лом

4. Skype за връзка: нямам/ имам - FB

5. Били ли сте Администратор досега?  Да

6. Къде и за колко време? Собственик на cs-animals / cs-vraca / Админ в  Brutal , CS-Evolution и много други....

7. От колко време играете в нашите сървъри? В Gametracker Minutes Played= Minutes Played : 2954

8. В кой от нашите сървъри бихте искали да сте администратор? GunGame 

9. По колко време на ден реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър?  2-3часа

10. Можете ли да работите в екип? Да!

11. Познавате ли amx командите?  Да!

12. Имате ли проблеми с нервите? Не. Но всичко си има граница.

13. С какъв псевдоним/име/Nikcname играете? AgressioN

Edited by Аврам Аврамов

емм брат значи,имаш много малко минути в сървъра.2.Не си активен в форума.3.Ако искаш да си Админ тука трябва да си ибереш една верига в която ще си админ.НЕ от мен.Бъди по активен в форума и докладваи са нарушители

• Харесвам 1

Твърдно НЕ младежо ... не може всеки месец да пускаш кандидатура за администратор , бъди активен в форума , бъди активен в нашите сървъри , докладвай за нередности в нашите сървъри и тогава се пробвай отново но не и след 1 месец изчакай 1-2-3 месеца ... и тогава опитай пак.

• Харесвам 1

Аз бих ти дал шанс по ред причини 
1 играл съм с теб и не си провокатор и обиждаш 
2 знаеш за какво иде реч да си админ 
3 ако станеш админ ще наваксаш бързо с минутите и в форума 
4 и аз бях админ в още 3 вериги но сега съм само тук 
От мен ДА . Успех !!!

Против и от мен с Тея 2-3 часа,ще си ми много съмнителен и мисля,че няма да се справиш със задълженията на този пост + това нямаш минути + това не си ми направил никакво впечатление от Твоя страна нищо нищо лично. Пробвай след месец, качи някой друг доклад и тогава мога да си сменя вота,за сега съм против.

преди 22 часа, Viktor King 29 said:

емм брат значи,имаш много малко минути в сървъра.2.Не си активен в форума.3.Ако искаш да си Админ тука трябва да си ибереш една верига в която ще си админ.НЕ от мен.Бъди по активен в форума и докладваи са нарушители

преди 19 часа, Orhideq-ivanova said:

Твърдно НЕ младежо ... не може всеки месец да пускаш кандидатура за администратор , бъди активен в форума , бъди активен в нашите сървъри , докладвай за нередности в нашите сървъри и тогава се пробвай отново но не и след 1 месец изчакай 1-2-3 месеца ... и тогава опитай пак.

преди 5 часа, b0TL!k3_1926 said:

Против и от мен с Тея 2-3 часа,ще си ми много съмнителен и мисля,че няма да се справиш със задълженията на този пост + това нямаш минути + това не си ми направил никакво впечатление от Твоя страна нищо нищо лично. Пробвай след месец, качи някой друг доклад и тогава мога да си сменя вота,за сега съм против.

1. @Viktor King 29 @Orhideq-ivanova @b0TL!k3_1926Ама за какви минути говорите тука ?! Ако говорите за минутите които трябва да има в игра, ами той ги покрива ! Минимума е =2400, той има 2954. А пък към днешна дата вече са и малко над 3000. Така че не ви разбирам за кои минути напирате, че ги нямал ?!

2. @Orhideq-ivanova Няма такова нещо, като "не може всеки месец да пускаш кандидатура за администратор" ! Предишната кандидатура му е отказана, и изрично е написано в отказа да се пробва след месец. Спазил е срока за пускане на нова кандидатура ! 

3. Доклади и активност във форума ВЕЧЕ има. Някои от докладите за съжаление не ги виждате, защото са на ЛС.

Ще му дадем шанс, пък ако го хванете в издънка...знаете какъв е редът! ПравА, както се дават - така се и взимат. 

@Аврам Аврамов Одобрен ! 

Пиши ми на ЛС. 

• Харесвам 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...