Jump to content

Кандидат за Админ: hold my beer

Recommended Posts

1. Име и Фамилия: Вилислав Димитров Василев 

2. Години: 17

3. Град: Не живея в България, от Италия съм град Римини.

4. Skype за връзка: live:bp-chocolate

5. Били ли сте Администратор досега? Имам доста опит като Сървър Админ, както и като отговорник, модератор, всякакъв ранк съм имал.. Играя от доста време.

6. Къде и за колко време?  Бил съм Модератор във Betterplay, CS-UK (не съм много сигурен но мисля няколко месеца, после ги напуснах заради проект на мои приятел) , CS-Only (До преди няколко месеца бях модератор и след това администратор), PrivateServ (днес напуснах екипа за да се присъединя към вашия) и други които вече ги няма. 

7. От колко време играете в нашите сървъри? В Gametracker Minutes Played= ?  3263

8. В кой от нашите сървъри бихте искали да сте администратор?  AWP India.

9. По колко време на ден реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър?  Докато не свърши лятната ваканция по няколко часа, след това мисля по не повече от 1.

10. Можете ли да работите в екип? Бих казал да.

11. Познавате ли amx командите? Разбира се.

12. Имате ли проблеми с нервите? He.

13. С какъв псевдоним/име/Nikcname играете? hold my beer

Преди 7 минути, Critix said:

От мен  Не. 

С пинга който играеш ще ти е доста трудно да се справяш.Надявам се, че това отдолу е от Latency-то.

bfi1535236839i.jpg

Пинга от време на време полудява, днеска сървъра ме кикна доста пъти за "flood", не е моя вината, просто от време на време полудява.. иначе по принцип съм с около 70/75 ping и си играя нормално.

преди 2 часа, Viktor King 29 said:

И аз съм НЕ

Когато изказваш мнение,поне се обоснови докрай,а не да трупаш мнения!

Към кандидат - админа - В кандидатурата ти си написал,че след лятната ваканция,ще отделяш по 1 час в сървъра,това за мен няма да е абсолютно никаква активност от твоя страна. За мен не си готов за тези позиция. От мен Против.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...