Jump to content

Кандидат админ:kachak

Martin Borisov

Recommended Posts

1. Име и Фамилия: Мартин Борисов

2. Години: 17

3. Град: Бургас

4. Skype за връзка: realmadrid1156

5. Били ли сте Администратор досега? Да

6. Къде и за колко време? Сървъра го няма вече,иначе околко 2 месеца

7. От колко време играете в нашите сървъри? В Gametracker Minutes Played= Minutes Played: 4409

8. В кой от нашите сървъри бихте искали да сте администратор?  CS1.BG | Dust2 Arena [HLX|XP|Levels|Ranks] #1

9. По колко време на ден реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър?  2,3 часа

10. Можете ли да работите в екип? Да

11. Познавате ли amx командите? Да

12. Имате ли проблеми с нервите? Не

13. С какъв псевдоним/име/Nikcname играете? kachak

Правиш си регистрация  във форума,след 2 мин пускаш кандидатура,бъди по- активен във форума  и след време се пробвай пак.Лично аз не те познавам като играч,едва ли и колегите имат някакво впечатление от теб.

Не от мен.

Edited by Critix

Преди 8 минути, TexHo said:

Не от мен заради годините :)

Колега годините ги има ,мисли малко какво пишеш.

Към кандидат - админа - не си ми направил впечатление,засичам те спор няма ,но с игра няма как да станат нещата както каза Critix регистрация и веднага кандидатура пусна. Докажи ,че може да ти се даде шанс и опитай следващия месец Против и от мен.

• Харесвам 1

Преди 42 минути, Critix said:

Правиш си регистрация  във форума,след 2 мин пускаш кандидатура,бъди по- активен във форума  и след време се пробвай пак.Лично аз не те познавам като играч,едва ли и колегите имат някакво впечатление от теб.

Не от мен.

И аз съм на същото мнение като колегата :) 

• Харесвам 1
  • Upvote 1

Не пиши по кандидатурата си, след всяко второ мнение ,освен ако не ти е зададен някакъв въпрос,в твой минус е ..

Edited by b0TL!k3_1926

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...