Jump to content

Префикс на Име

VooDoo

Recommended Posts

Доста се чудих какво да измисля и го измислих до има ефект.Идеята ми е следната защо не направите както има да си закупиш вип права в даден сървър във веригата да направите и опцията да може да си закупиш префикс по желание на играча и да бъде на разумна цена примерно може да е твърдо заплащане от рода на 6 лв. за 2 месеца в смисъл ако го одобрите скорока на префикса да е по дълъг за да не се налага админа с достъп до тази услуга да се занимава ежедневно.И да обясня сега за хора които незнаят какво е префикс: това е като ранка които ви изписва във даден сървър преди името ето и пример за това [[email protected]@N] [Vip]VooDoo [email protected]@N-е префиксът в случаят показва кои левел сте примерно аз мога да искам да имам префикс [Master] VooDoo  но за да го имам съответно трябва да си го закупя това право така ще се подпомогне и самата верига от финансова гледна точка няма да е много но поне е нещо за бъдещето спонсориране на тази верига където играеме доста играчи.Ще се радвам ако го одобрите ако не Живи и Здрави и Смело Напред желая ви лек ден за отделено време за прочитане на всичко това.:)

• Харесвам 1

VooDoo на мен ми xaresva ideqta no neznam kakvo shte kajat adminite a za vipovete sushto taka ako si zakupi vip  rimimerno i togava da e bezplaten prefiksa no neznam kakvo shte kajat adminite zasega chal :):)

ПИШИ НА КИРИЛИЦА!

Edited by - Law

Преди 27 минути, Nikola Jordannov said:

VooDoo на мен ми xaresva ideqta no neznam kakvo shte kajat adminite a za vipovete sushto taka ako si zakupi vip  rimimerno i togava da e bezplaten prefiksa no neznam kakvo shte kajat adminite zasega chal :):)

Като за начало пиши на кирилица,тогава изказвай мнение ....

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...