Jump to content

ОПЛАКВАНЕ ОТ ИГРАЧИ !

Guest CZ Plamen

Recommended Posts

Днеска въпросните 2-ма играчи (Клаус и Мармаладки)  които се виждат на демото и на снимките се правеха на Админчета в сървъра и кикваха играчи. Дори и мен преди да направя това демо. Кикванията ми бяха поне 6 пъти в рамките на 5 мин. Загледайте се в средата на монитора. Там се изписва когато даден играч бъде кикнат.
МОЛЯ да се вземе адекватно решение и да се отстрани проблема - ИГРАЧИТЕ ! Докладвал съм 1 000 000 пъти за въпросното лице Клаус и никой нищо .... Веригата вместо да върви на горе то тя деградира с нямането на активни админи и компетентни хора.... Не го приемайте като обида ! В тая верига съм от 5 години като цяло и играя само тук ! Дори и когато  имахме лоши моменти , търкания и т.н пак съм тук ! 
ИСКАМ ВНИМАНИЕ И РАДИКАЛНО РЕШЕНИЕ НА ПРОБЛЕМА ! Не само да се замазват ситуациите. 
Линк за сваляне на демото - Демо
Линк за сваляне на снимка - Снимка

И аз да се включа към тази тема.

Аз също бях в играта по това време и бях кикнат 3-4 пъти!

Въпросното лице - Klaus е проблемен играч. През деня когато няма админи не спира да обижда и заплашва хората, а вечерта когато админите са вътре е тих и скромен. :D Пита те дали си много отворен, дали искаш да ти спре тока и  това всичкото е системно... Мен лично ме заплашваше, че ще дойде да ме бие. Аз с удоволствие му дадох адреса си :)

Нека се вземат мерки!

• Харесвам 1
  • ХА-ХА 1

преди 22 часа, TexHo said:

И аз да се включа към тази тема.

Аз също бях в играта по това време и бях кикнат 3-4 пъти!

Въпросното лице - Klaus е проблемен играч. През деня когато няма админи не спира да обижда и заплашва хората, а вечерта когато админите са вътре е тих и скромен. :D Пита те дали си много отворен, дали искаш да ти спре тока и  това всичкото е системно... Мен лично ме заплашваше, че ще дойде да ме бие. Аз с удоволствие му дадох адреса си :)

Нека се вземат мерки!

:D  Виртуални нинджи! Много ги обичам. Да му дам и моя адрес :D  За седем месеца Klaus, не съм го засичал да се държи по този начин, поне, не вечер. Явно през деня му се "включва" Другото "АЗ" :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...