Jump to content

Кандидат за админ - "TexHo."

TexHo

Recommended Posts

1. Име и Фамилия:   Росен Кирилов

2. Години:  28

3. Град:  Казанлък

4. Skype за връзка:  excentrzm

5. Били ли сте Администратор досега?   ДА

6. Къде и за колко време?  Беше преди години и не помня сървърите точно как се казват. За около 1 година общо в 2 сървъра

7. От колко време играете в нашите сървъри? В Gametracker Minutes Played= ? Score: 5061, Minutes Played: 6159, Score per Minute: 0.8, Rank on Server: #148 out of 39715

8. В кой от нашите сървъри бихте искали да сте администратор?   CS1.BG | Dust2 Arena [HLstatsX] #1

9. По колко време на ден реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър? 3-4 часа

10. Можете ли да работите в екип? ДА

11. Познавате ли amx командите?  По принцип да, но някои съм ги позабравил

12. Имате ли проблеми с нервите?  НЕ

13. С какъв псевдоним/име/Nikcname играете?  TexHo. (пише се с латински букви на бг)

• Благодаря 1

и за TexHo. съм "ЗА" редовен играч не съм го виждал да обижда или да се заяжда всеки има право на опит и шанс за да се докаже и никога не са излишни нови Админи.Успех на Кандидатите

Да от мен.

Това е  грамотно момче, което посещава редовно  и гънгейма и имам наблюдения, че  се държи винаги прилично и никога не е имало проблеми с него. 

Успех! :)

• Upvote 1

Да и от мен, никога не съм виждала нередно държание  от негова страна , играе редовно и доколкото виждам (тъй като играем по едно и също време) се разбира много добре с играчите! 

Успех :Just_Cuz_13:

• Upvote 1

И аз съм За мисля,че ще се справиш със задълженията си,но искам от теб да бъдеш както в игра,така и във форума активен . За този пост се иска голяма отговорност и мисля,че може да ти се даде шанс,за да се докажеш,но имай в предвид,че както се дават права,така и се взимат. Не си пропилявай шанса, желая ти много успех !!

Edited by b0TL!k3_1926
  • Upvote 1

И от мен имаш Да. Винаги когато съм влизал в сървъра си бил редовен играч и никога не съм видял да използваш обидни думи. (За протокола, никога не съм и виждал дори да пишеш... въпреки провокациите на другите играчи :D ) 

• Upvote 1

И аз бих ти дал шанс,въпреки че не виждам някакъв реален опит да имаш като админ,но все от някъде трябва да се почне.Лесно се дават права, но и лвсно се отнемат...

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...