Jump to content

"Кандидат за Админ - reality"

Recommended Posts

1. Име и Фамилия:  Димитър Маринов

2. Години: 20

3. Град: Хасково

4. Skype за връзка: нямам.

5. Били ли сте Администратор досега? правил съм си мои сървари - да.

6. Къде и за колко време? като време не мога да отговоря, но съм се занимавал доста с това.

7. От колко време играете в нашите сървъри? В Gametracker Minutes Played= https://www.gametracker.com/player/reality/79.124.59.244:27016/ - 3146м.

8. В кой от нашите сървъри бихте искали да сте администратор? CS1.BG | Dust2 Arena [HLstatsX] #1

9. По колко време на ден реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър? Поне 4 часа

10. Можете ли да работите в екип? да

11. Познавате ли amx командите?  да 

12. Имате ли проблеми с нервите?  не

13. С какъв псевдоним/име/Nikcname играете?  reality

Очаквах тази кандидатура :)
Мнението ми за въпросния "Митко" е позитивно ! Редовен е в сървъра, няма проблем с нервите. Поне аз не съм го забелязал. Според мен, веригата има нужда от нов  Админ точно за Д2 №1
Единственият минус при теб е че си малко Ранг играч. Ако станеш  админ (което ти го пожелавам), ще се радвам това да се промени. 
АЗ СЪМ ТВЪРДО ЗА
Успех !

Никакво впечатление не си ми направил и това,че играеш за ранг ме води на мисълта,че изобщо няма да следиш сървъра за нередности и ще си трупаш килове за айляка + никаква активност в форума. Против от мен. Покажи,че искаш да станеш админ при нас, с игра нищо няма да постигнеш прави някой друг доклад да ти видим преценката и тогава ще си променя мнението .

• Upvote 1

преди 6 часа, Deer said:

Няма проблеми пичове, живи и здрави :)

Да разбирам, че се отказваш ?

Това чете ли го:

"@DeerТова че си ранг играч, можем ли да го оправим ?

Ако заявиш мъжки, че можеш... ще ти се даде шанс.

М? Кво мислиш?"

• Харесвам 1
  • ХА-ХА 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...