Jump to content

Кандидат за Админ: hold my beer

Recommended Posts

1. Име и Фамилия: Вилислав Димитров Василев 

2. Години: 17

3. Град: Не живея в България, от Италия съм град Римини.

4. Skype за връзка: live:bp-chocolate

5. Били ли сте Администратор досега? Имам доста опит като Сървър Админ, както и като отговорник, модератор, всякакъв ранк съм имал.. Играя от доста време.

6. Къде и за колко време?  Бил съм Модератор във Betterplay, CS-UK (не съм много сигурен но мисля няколко месеца, после ги напуснах заради проект на мои приятел) , CS-Only (До преди няколко месеца бях модератор и след това администратор), PrivateServ (днес напуснах екипа за да се присъединя към вашия) и други които вече ги няма. 

7. От колко време играете в нашите сървъри? В Gametracker Minutes Played= ?  884 минути

8. В кой от нашите сървъри бихте искали да сте администратор?  AWP India.

9. По колко време на ден реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър?  Докато не свърши лятната ваканция по няколко часа, след това мисля по не повече от 1.

10. Можете ли да работите в екип? Бих казал да.

11. Познавате ли amx командите? Разбира се.

12. Имате ли проблеми с нервите? HЕ! (Шегичка, нямам) :D

13. С какъв псевдоним/име/Nikcname играете? hold my beer

Искам само да добавя че нямам много минути, но съм редовен и ще ги натрупам. 

преди 1 час, Viktor King 29 said:

Много малко минути.Не си активен в форума+несъм те засичал Тея дни.Не от мен.Бъди по активен.пробвай пак следващия месец!

Преди 17 минути, Vladi said:

Нито веднъж не съм те засичал в нито един от сървърите + това, че нямаш минутите... А и във форума за първи път те виждам. От мен имаш Не...

1) Играя във сървъра (AWP, не знам какво значение имат другите модове) от няма и седмица.
2) Не се кандидатирам за модератор а за админ.
3) Нямаше да бързам с кандидатурата ако някакви пичове не ми цъкаха с ника!

преди 6 часа, Vilislav Vasilev said:

1) Играя във сървъра (AWP, не знам какво значение имат другите модове) от няма и седмица.
2) Не се кандидатирам за модератор а за админ.
3) Нямаше да бързам с кандидатурата ако някакви пичове не ми цъкаха с ника!

Ти и да искаш да кандидатстваш за модератор, това няма как да стане и това,че играеш една седмица във веригата абсолютно нищо не доказва.Ние тука нито не те познаваме.Реши да пуснеш кандидатура ей така на късмет,нито доклади виждам на лице,нито часовете нямаш,нито активност във форума имаш. Докажи,че искаш да станеш админ,стани по активен, доклади прави, опознай хората във веригата,опознай колегите,докажи че може да ти се даде шанс и чак тогава ще си променя мнението за сега съм против.

• Харесвам 1

Абе пич, ти има ли някъде къде не си напускал ? Играл си 800 минути и админ искаш да ставаш, на 17 години си с дългогодишен опит....От къде да знаем, че не си някой психопат и туко виж си баннал целия сървър и самоизследнеш безчезно ? Хмм.. 

• ХА-ХА 2

Преди 18 минути, Димитър Станчев said:

Абе пич, ти има ли някъде къде не си напускал ? Играл си 800 минути и админ искаш да ставаш, на 17 години си с дългогодишен опит....От къде да знаем, че не си някой психопат и туко виж си баннал целия сървър и самоизследнеш безчезно ? Хмм.. 

Да ти кажа честно се засмях като прочетох мнението ти, беше забавно, но не съм психопат, просто съм решил да се кандидатирам тук и съм напуснал другите защото нямаха нищо което да ме привлича, а в последно време играя само awp и нямам нужда от други права.

преди 4 часа, b0TL!k3_1926 said:

Ти и да искаш да кандидатстваш за модератор, това няма как да стане и това,че играеш една седмица във веригата абсолютно нищо не доказва.Ние тука нито не те познаваме.Реши да пуснеш кандидатура ей така на късмет,нито доклади виждам на лице,нито часовете нямаш,нито активност във форума имаш. Докажи,че искаш да станеш админ,стани по активен, доклади прави, опознай хората във веригата,опознай колегите,докажи че може да ти се даде шанс и чак тогава ще си променя мнението за сега съм против.

Никъде не виждам да пише че ми трябват някакви доклади или да имам еди колкоси време регистрация във форума.. Иначе всичи сте прави че избързах с кандидатурата, но причините са 2:
1) Няма никакви админи в сървъра и играчите си псуват на воля.
2) Вчера просто влезнах в сървъра да пострелям, и гледам някакъв пич ми е копирал ника, това ме подразни и ме накара да пусна кандидатура.

преди 1 час, Vilislav Vasilev said:

Да ти кажа честно се засмях като прочетох мнението ти, беше забавно, но не съм психопат, просто съм решил да се кандидатирам тук и съм напуснал другите защото нямаха нищо което да ме привлича, а в последно време играя само awp и нямам нужда от други права.

Никъде не виждам да пише че ми трябват някакви доклади или да имам еди колкоси време регистрация във форума.. Иначе всичи сте прави че избързах с кандидатурата, но причините са 2:
1) Няма никакви админи в сървъра и играчите си псуват на воля.
2) Вчера просто влезнах в сървъра да пострелям, и гледам някакъв пич ми е копирал ника, това ме подразни и ме накара да пусна кандидатура.

Ами като ти копират ти не се ли сети за командата /reg,където съвсем спокойно можеш да си защитиш твоя Ник и проблема ти е решен + това си прав за  докладите, но нищо не ти пречи за да видим твоята преценка. Докладите ще са в твой плюс :) Така ще разберем да ли си готов за този пост или не .

Edited by b0TL!k3_1926

преди 21 часа, Vilislav Vasilev said:

Искам само да добавя че нямам много минути, но съм редовен и ще ги натрупам. 

Когато ги натрупаш, тогава заповядай отново. :)

Отхвърля се.

• Харесвам 2
  • Upvote 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...