Jump to content

Кандидат Админ : MpaBka-TePoPucT

Teodor Dimitrov

Recommended Posts

1. Име и Фамилия: Теодор Станчев 

2. Години: 24

3. Град: Стара Загора

4. Skype за връзка: Tedo-Bebo

5. Били ли сте Администратор досега?  не

6. Къде и за колко време? ---

7. От колко време играете в нашите сървъри? В Gametracker Minutes Played= ? 6 години

8. В кой от нашите сървъри бихте искали да сте администратор? CS1.BG | GunGame MeLee 

9. По колко време на ден реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър?  през два часа все съм вътре

10. Можете ли да работите в екип?  да

11. Познавате ли amx командите? не точно

12. Имате ли проблеми с нервите? не

13. С какъв псевдоним/име/Nikcname играете?  MpaBka-TePoPucT

https://www.gametracker.com ето тук можеш да си провериш минутите на игра и да си редактираш кандидатурата. 

Виждам те редовно в игра, изпускаш си често нервите и плюс това не може да се регистрираш в 14:28 и 20 минути по-късно да пуснеш кандидатура. Следи нещата тук, започни да контролираш нещата с нервите и може и да се получи. От мен - не. 

Никога не съм те виждал + това си се регистрирал днеска,нямаш доклади на лице  + виждам,че си изпускаш нервите и това не е в твой плюс Против от мен. През следващия месец направи промени,щом като искаш да станеш част от екипа и пробвай пак .

Категорично НЕ!Засичам те много малко в сървъра и никаква дейност във форума.Малко повече "срещи" в сървъра и някой и друг доклад във форума, и тогава може би ще ми се промени в положителна насока мнението.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...