Jump to content

Оплакване от гаг

Аврам Аврамов

Recommended Posts

1. Име на админа - AVERCHETY-
  2. IP и SteamID на админа ( някои админи имат правата си на IP или SteamID ) - http://picbg.net/img.php?file=ba79196b76737594.jpg
  3. Причина поради която се оплаквате ( обяснете на кратко ситуацията ) - В демото ясно се вижда ,че няма обида към който и да е това ,че съм писал с Caps-a не съм сигурен ,че се води за обида .... такова нещо и минали заплахи от други админи не съм виждал в никой сървър но мен ми се струва че се опита да прояви някаква активност пред друг админ :).
  4. Доказателства с които да потвърдите думите си ( Demo / снимки ) - https://ndox.abv.bg/download?id=64062f488c
  5. В кой сървър се е развила случката - GunGame
  6. ПС: от доста време играя специално в този сървър ставал съм свидетел и на други глупости от страна на админите ... но не издържах да се не регистрирам тук и да подам оплакване към хора който са над 25г.... Ако съм обидил някой се извинявам :) Хубава вечер.
Edited by Аврам Аврамов

Окей! Аз знам за какво се води но всеки един от там знае ,че не съм такава личност която да се заяжда просто не съм обърнал внимание. За мен лично и съм сигурен ,че не съм само аз това е неправилно гагване независимо и от правилата Caps-a е част от клавиатурата ако съм обидил някой с Caps-a  се извинявам .... ;)

Ох всеки ден едно и също се дъвчи,как не ви писна да нарушавате правилата.Вие вместо да си прочетете като бели хора правилата,за да няма проблеми,вас ви интересува само играта и нищо друго,после търсите Подкрепа и се очаквайте някой да ви обърне внимание Ем няма как да стане това..

• Харесвам 1
  • Благодаря 1

Преди 25 минути, VooDoo said:

Първо четете правилата после се оплаквайте бе не се научихте вече после Админа му бил виновен струва ми се че ти си искал майче да те забележат а не админа

ПИЧ /това може да го смятате за викане/ не ми казвай "БЕ"  !

Edited by Аврам Аврамов
  • Upvote 1

Преди 8 минути, b0TL!k3_1926 said:

Ох всеки ден едно и също се дъвчи,как не ви писна да нарушавате правилата.Вие вместо да си прочетете като бели хора правилата,за да няма проблеми,вас ви интересува само играта и нищо друго,после търсите Подкрепа и се очаквайте някой да ви обърне внимание Ем няма как да стане това..

Струва ми се ,че ме разбирате погрешно не съм търсил никакво внимание или подкрепа просто това беше глупаво за гаг .... тъче се тая заключете темата. Няма смисъл да се обяснявам .

В това ли демо е наказанието ?! Защото аз в това демо не видях нито писане с капс, нито гаг, нищо .... ?

Понеже не видях какво точно е станало между админа и потребителя да уточня, че е хубаво такива играчи, които пишат с капс, първо да бъдат предупреждавани и след това наказвани. Защото няма как всички, които играят в сървърите да са наясно на 100% с правилата. Понякога е нужно админите и помощниците да обяснят на обикновените потребители че са в грешка и нарушават нещо и чак след това ако потребителя продължи с нарушението да бъде наказван. Виждам, че потребителя @Аврам Аврамов е регистриран във форума  на 08/04/18 19:56

едва ли преди регистрацията си тук във форума (където са уточнени всички правила) е имал как да знае всички правила с изключение на основните за игра във веригата.

• Харесвам 3
  • Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...