Jump to content

оплакване от админ ей тей

NEO

Recommended Posts

Име на админа - Katerina няква
IP и SteamID на админа ( някои админи имат правата си на IP или SteamID ) нз
Причина поради която се оплаквате ( обяснете на кратко ситуацията ) говори за някой с лоши думи ( и миризливи )
Доказателства с които да потвърдите думите си ( Demo / снимки ) демо https://ndox.abv.bg/download?id=2fc4eb1037  снимка и за мързеливите OaV9zj.png

В кой сървър се е развила случката dust2 respawn

Не познавам момичето ама.. тва мисля, че ми е достатъчно. Много поздрави :D

И ако това смяташ, че е обида или нещо лошо... Да каже на някой, че е "калпав и/или миризлив", "насран" не е обида. Обида е ако му тегли една "М*йна" и го нареди здраво.. Вие много издребнявате.. Не вярвам без причина да прави бели.

• Объркан 1

Нео, бил си админ при нас,всички те познават,дръж се малко по прилично...тия неща от сорта няква там и т.н. са излишни.Катерина е сериозен админ, при нея прошка няма.Всички правим къде къде, по-големи грешки това са дребнави закачки.Ако си се засегнал, да ти се извини и толкова въпреки ,че ""насран"" може да е имала напредвид насран от късмет.

Живи и здрави, :animated-smileys-smoking-007:

Тя не го казва на мен тва. Просто ми направи лошо впечатление. Аз иначе съм прилично дете и извинявай, че я нарекох "няква" което е сериозна обида :D . A тя ако иска да влезе и да обясни ситуацията :) :bad_boys_20:

• Объркан 1

Абе пич, ти нямаш ли си друга работа, че се занимаваш с глупости ? Колко време отдели да качиш демо, снимка, че и тема да пуснеш.... нямам думи

• ХА-ХА 1

Tigaranasedemtemoreta, я кажи защо напусна играта в него момент. Изнерви се на мен, изнерви се на всички, защото взехме и ние авп-та и заседнахме като въпросния. 
Заради играчи като този, си заминаха 10 пъти повече добри играчи заради тяхното държане, не заради моето сега.
Ако прямотата ми Ви е в повече, то се знае какво да се прави. 

b0TL!k3_1926, ще ти отговоря на лични, че другите да не гледат тук да ти отговарям онова което заслужаваш.

• Харесвам 1

преди 1 час, Katerina said:

Tigaranasedemtemoreta, я кажи защо напусна играта в него момент. Изнерви се на мен, изнерви се на всички, защото взехме и ние авп-та и заседнахме като въпросния. 
Заради играчи като този, си заминаха 10 пъти повече добри играчи заради тяхното държане, не заради моето сега.
Ако прямотата ми Ви е в повече, то се знае какво да се прави. 

b0TL!k3_1926, ще ти отговоря на лични, че другите да не гледат тук да ти отговарям онова което заслужаваш.

Хич не съм ти искал думата само да си знаеш ,в спорове изобщо не ми се влиза, тъй че спести си написано,нито не искам да ми говориш нито да ми се обясняваш.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...