Jump to content

Кандидат за админ: *Annie* (*AnkaToshi*)

Recommended Posts

1. Име и Фамилия: Анита Василева

2. Години: 18

3. Град: Кнежа

4. Skype за връзка: Не използвам skype. 

5. Били ли сте Администратор досега? Не

6. Къде и за колко време?  - 

7. От колко време играете в нашите сървъри? В Gametracker Minutes Played= ?  - 

8. В кой от нашите сървъри бихте искали да сте администратор?  - GunGame MeLee

9. По колко време на ден реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър? - Всеки ден по минимум 3 часа.

10. Можете ли да работите в екип?  - Да,мога да работя  в екип. Комуникативна и отговорна личност съм.

11. Познавате ли amx командите?  - Не много добре, но съм старателна  и ще се справя.

12. Имате ли проблеми с нервите? - не

13. С какъв псевдоним/име/Nikcname играете? - *Annie*

• Upvote 2

и от мен Да.Нямаш опит като админ но ако имаш желание ще се научиш.Прочети добре правилата. Късмет и ако те одобрят,ако имаш въпроси всички сме насреща ще помагаме с каквото можем.

И от мен имаш "ДА" и аз не познавах амх командите но в гугъл ги пише плюс това тука се ползват amx_modmenu и amx_gagmenu но виж си ги в нета най-добре.Желая Ти Успех и всичко най хубаво

• Харесвам 1
  • Благодаря 1

преди 3 часа, awaq said:

Против,държанието ти е под всякаква критика !! А искаш да ставаш администратор :) 

На същото мнение съм... ако не се лъжа и преди имаше кандидатура и беше отхвърлена... но промяна в държанието все още няма :)

П.С. видяхте момиче и давай.. не издържате вече ужас 

• Харесвам 2
  • Благодаря 1

Линк за сваляне: https://ndox.abv.bg/download?id=1ef4e02732

Линк за сваляне: https://ndox.abv.bg/download?id=f13ed83583

Ранк чийта не се толерира. Това не е единствен случай, просто тука сте хванати. На първото демо приятеля ти се оставя да трупаш фрагове, на второто той пак е от другия отбор, но те убива само когато си застрашена от смърт с нож. Освен това ти се намества върху хвърлените гранати без нищо да ти прави, за да може да преминеш бързичко на следващия левел и при още лека доза късмет и помощ да вземеш играта. Имам и заяждане и обиди от ваша страна някъде в арива, но на този етап ще представя само хитринките, които практикувате.

Не от мен.

• Харесвам 2

Благодаря, BIOHAZARD!
Всичко, което каза е БИЛО така.
В миналата ми кандидатура бях отхвърлена поради тези факти, но от тогава има промяна, за която ти няма как да знаеш, защото не влизаш.
*ToShIaNkA* изобщо не играе вече,но ти отново няма как да знаеш, защото не влизаш, за да си достатъчно компетентен.
Когато кандидатурата ми не беше одобрена, Hell ми каза  да не се случват вече такива издънки и да опитам пак, смятам, че нещата са различни и това може да го каже всеки наблюдателен, който влиза често в сървъра! :)) 

Поздрави. 

• Харесвам 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...