Jump to content

Безмислен бан

6ekata

Recommended Posts

1. Critix
2. https://ndox.abv.bg/download?id=e6bf32fe07
3.
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin Critix.
[AMXBans] There are 992 weeks, 10 hours, 23 minutes and 59 seconds left of your ban.
[AMXBans] Banned Nickname: HAGERBOY=)
[AMXBans] Reason: '.'
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs1.bg
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:199704160'
[AMXBans] Your IP: '94.139.223.215'
[AMXBans] ===============================================
4. Dust2 Only #1
P.S Тоя бан даже и не го разбрах? XAXA

• Харесвам 1

бана е,че твоя приятел обижда и не спазва правилата а ти му подражаваш и помагаш.Той си смени името na hager.Ти си смени твоя на 6hager, както и през цялото време в което той обижда и т.н.Раздавате го зрели и адекватни хора,но не се държите като такива.. Всички искаме да играем цс, не да се заяждаме с вас.Но си има правила и трябва да се спазват.

Абеее безмислен безмислен колко па да е безмислен щом е 992 седмици 10 часа и колко там минути хаха :Д А и кат гледам бан листа явно не си единствения хванал промоцията с бановете от господин Critix  така че не се коси има и такива дни

Edited by VLADI 1914

Ужас.. Приятел ли по-скоро познат от сървърите хах ти май май си non-steam , че да не можеш да видиш кой е истинския 'hAGER' бате това е лично мой стар ник , но ти няма как да знаеш нали.. мислиш ли че искам , да се занимавам с оплаквания и т.н единственно си чатя с jivkov от екипа като реши да поцъка другите не ги и знам , както и да е не виждам къде ми е вината че ти все още не знаеш да банваш и се пробваш да баннеш динамично ip по ip?? Аз не съм му баща да ме грее какво прави в сървърите ти нали за това си админ.Стана ми малко смешно ако ги разбираше поне мъничко щеше , да го баннеш по steamID и нямаше да се занимаваш или се бъркам ..нищо лично ама нали си 'админ' какво се обяснявам не съм аз човека , който да ти казва тия работи ще кажа само скандално с такива 'смислени' причини няма смисъл , да чатя лека вечер , )) 

Edited by 6ekata
Forget something
  • Харесвам 1

Доста се потрудиха за тия банове но сами са си виновни нестава останаите хора си играя и говорят по микрофона и тои да почва да обижда и заповядва и да се държи сякаш е негов сървъра и е недосегаем и дори има и още кандидати за такива банове но има време.Браво на Админа и продължавай в същия дух има си правила и като ги нарушават си получават заслужено а какво може и неможе админа това си е негов проблем мисля.Само така ''Critix''

• ХА-ХА 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...