Jump to content

You have been disconnected from the server...

Димитър Станчев

Recommended Posts

Киква го човека за флуд , не знам какво общо има с випа...

Има или някакъв скрипт или хак, или ползва фест рън и т.н.

Може да е от някакъв slowhack, ако влиза по странни сървъри.

Да си изтрие цефегетата от играта и да влезе пак в сървъра, за да види как ще е след това и дали още ще го има проблема.

Edited by Jane Doe

мен ако ме питате преинстал е най добре и после ако ползва некви забранеи щуротийки да си свали още един ''ЦС'' и от него само да си ги ползва в другите сървърчета а тука да си влиза с чистия ''ЦС'' аз поне съм тама 3 версийки си имам ха-ха-ха

• Харесвам 1
  • ХА-ХА 1

Май че наистина е от връзката... то тва се случва само когато интернета ми е супер слаб... Нямам цефегета и никви плъгове от други сървъри 

преди 13 часа, VooDoo said:

мен ако ме питате преинстал е най добре и после ако ползва некви забранеи щуротийки да си свали още един ''ЦС'' и от него само да си ги ползва в другите сървърчета а тука да си влиза с чистия ''ЦС'' аз поне съм тама 3 версийки си имам ха-ха-ха

е ти имаш 3 ЦС защото си с хак...:D:tooth::rifle:

Преди 41 минути, Димитър Станчев said:

Май че наистина е от връзката... то тва се случва само когато интернета ми е супер слаб... Нямам цефегета и никви плъгове от други сървъри 

Не съществува фпс игра без цефеге. По принцип всеки би ти казал най-напред , че е от нета ти, връзката и т.н. Но ти си написал , че това се случва през пет минути , а не само когато връзката ти е слаба. Обеснявайте нещата по-ясно, за да може да ви се помогне адекватно.

преди 2 часа, Jane Doe said:

Не съществува фпс игра без цефеге. По принцип всеки би ти казал най-напред , че е от нета ти, връзката и т.н. Но ти си написал , че това се случва през пет минути , а не само когато връзката ти е слаба. Обеснявайте нещата по-ясно, за да може да ви се помогне адекватно.

Нали точно за това пише тема, защото не знае от какво е? И мисълта му беше, че играта не му е заразена от други сървъри и не му е прецакан самия конфиг.

Пп: Доста адекватно е обяснил всичко. 

• Благодаря 1
  • ХА-ХА 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...