Jump to content

Оплакване от Админ NickMastar

43RN1@***

Recommended Posts

1. Име на админа: NckMastar
  2. IP и SteamID на админа ( някои админи имат правата си на IP или SteamID )
  3. Причина поради която се оплаквате ( обяснете на кратко ситуацията ): обиждат и никаква намеса от негова страна накрая нарочно обидих да видя дали ще види
  4. Доказателства с които да потвърдите думите си ( Demo / снимки ): https://ndox.abv.bg/download?id=dc3df88feb
  5. В кой сървър се е развила случката : dust2 #1
  • ХА-ХА 1

Почвате да издребнявате вече :) има моменти в които не виждаш чата и е напълно нормално - най-вече когато играеш.

П.С. не съм погледнал темата с оплакванията зс играчи но ако не.. по-добре да го беше качил.

Edited by XeqtR

Нали зат'ва е админ, да следи какво става в сървъра. Като не си видял чата, отваряш конзолата и гледаш какво е писано и готово. Да не говорим, че въпросния играе и с 16 бита какво повече да кажа? :D

• Благодаря 1

можеше някой от играчите да му каже за дадената случка да си провери конзолата и да го гагне,Росене не съм ли гагвал така играч след като си ми казвал.Извинявайте Г-да АДМИНИ но спама си беше достатъчно че да съдят НикМастер обидите си беха на нужното ниво случва се да не види.:)

- РЕСПЕКТ КЪМ АДМИНИТЕ-

както каза и VooDoo в сървъра се прави УЖАСЕН спам понеже "всички се знаете и си лафите" спама е ужасен и на мен ми се случи 1 път да изтърва нещо.. но като цяло аз всеки рунд си проверявам конзолата и след това пиша -> clear да я изчистя и така но пак казвам винаги може да се изтърве нещо :) да не говорим, че като влезат момичетата все 1 сте държани на въже.. върви следи братче то не са зарибявки от 20 човека спам то не са кой какво щял да и прави на коя какво .. ама вече май верно и за тия глупости трябва да се сложат гагове все пак никой не е и длъжен да ви чете простотията ~_~ правете си ги в скайп/фейсбук и прочие :) Момчето винаги като съм бил вътре е гагвал дори преди мен не ги бави случило се 1 път да изпусне нещо или прочие и давай да го разчекнем :) за 16 бита не мога да говоря ще го проверя като влезе да играе - ако ти имаш нещо което доказва качи го :)

Поздрави,

XeqtR

• Харесвам 1

Здравейте първо.Извинявам се на черния че е бил обиден но точно като казват колегите не съм видял чата в въпросният момент а и до колкото си спомням точно в този момент бях зае и вършех нещо вкъщи и ставах сядах през 1,2 мин и най вероятно не съм видял.Но пък на мен не ми хареса също черния на ми казва ще ти е__а м____та,не смятам че веднъж са го обидили и той да ме храни така .Мисля най вероятно че на чрният му липсват първите 7 години възпитание един голям възрастен и възпитан човек не се държи така за една игра

• Харесвам 2
  • Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...