Jump to content

Кандидат за админ в CS1.BG | Dust2 Arena [HLstatsX] #1 ​​​​​​​

valka7a

Recommended Posts

1. Име и Фамилия:  Валентин Радков

2. Години: 20 г.  :)

3. Град: София

4. Skype за връзка: bosa_1998 

5. Били ли сте Администратор досега?  Да

6. Къде и за колко време?  бил съм в RedTube-BG,Just-Error,CS-BG.INFO,CS-GAMING,Fatall-Night,CS-ProGaming,Born2Kill ;)

7. От колко време играете в нашите сървъри? В Gametracker Minutes Played= ? 3 Дена, https://www.gametracker.com/player/[ERROR-404] Valka7a {} %3BP/79.124.59.244:27016/  

8. В кой от нашите сървъри бихте искали да сте администратор? CS1.BG | Dust2 Arena [HLstatsX] #1 

9. По колко време на ден реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър?  9/10  Часа :lol:

10. Можете ли да работите в екип? Да

11. Познавате ли amx командите?  Да  и то много добре 

12. Имате ли проблеми с нервите?  Нямам:wank7km:

13. С какъв псевдоним/име/Nikcname играете? [ERROR-404] Valka7a {} ;P

• ХА-ХА 1

Твърдо НЕ !
1во не отговаряш на изискванията...
2ро имаш ужасно държание лично аз те гагнах дори :) няма как с такова държание да си в екипа да не говорим, че си мрънкало също така неориентиран си ... 

• ХА-ХА 1

НЕ! Нямаш абсолютно никаква преценка за играчите. Не различаваш добър играч от хакер. Не покриваш и изиксванията, което означава, че не си си направил труда да прочетеш и правилата. Регистрацията от преди няколко дена мисля, че е излишно да се коментира. 

Категорично Против на 3 дена игра си мислиш,че ще минеш покрай капките с тази кандидатура никакъв шанс .

Никога не съм те засичал в сървъра, не ми вдъхваш доверие никакво  + държанието ти е  на 5 годишен + има още да учиш.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...