Jump to content

Цялостна промяна на някой от сървърите

Guest V.VaRBanoV

Recommended Posts

1. GunGamE - да се сложи голяма броня както си беше в релоад. Да се махне бомбата че колкото няма хора много трудно се взима картата.

2. Awp IndIa Only - да се махне HLstatsX.

3. На всеки сървър да се сложи Block MWHEELUP duck.

4. Не знам как се казва тази програма, но съм я засичал. Да не можеш да стоиш в базата повече от 15 секунди. става въпрос за Класик сървъри.

5.

Значи нищо не трябва да се променя глобално! Айма и фу сървъра си се пълнят имат по 7-8 човека средно , няма смисъл да се пипат, ассулта и той е почти пълен , което много ме учудва и той не трябва да се пипа. Госта е гола вода , може да се замени с един детмач бф2. Гънгейма махни само бомбата на него. А за тоя крауч , за който ревете не мисля че има смисъл да се маха не се играят 5-ци + тва по добри нема да станете , като се махне .. пак ще си клечите в базите и те така те !! :)

Да се махне бомбата че колкото няма хора много трудно се взима картата.

С това не съм съгласен мисля,че засега Гънгейма си е супер (поне според мен не трябва да се пипа). Ако се махне граната ,ще бъде много лесно да се взима мап.

Аз предлагам да се направи WAR3 Respawn [saveXp] ,но да не е [FastXP] , просто класически respawn. Мисля ,че един от Aim и Fy сървърите е излишен, или както се спомена по-горе може да се направи в един, като се сложат картите и от двата сървъра. Може да се направи един HNS или Jump сървър, на мястото на Assault maps сървъра.

Според мен crouch-a не трябва да се маха, добре си е така.

1. GunGamE - да се сложи голяма броня както си беше в релоад. Да се махне бомбата че колкото няма хора много трудно се взима картата.

2. Awp IndIa Only - да се махне HLstatsX.

3. На всеки сървър да се сложи Block MWHEELUP duck.

4. Не знам как се казва тази програма, но съм я засичал. Да не можеш да стоиш в базата повече от 15 секунди. става въпрос за Класик сървъри.

5.

Аз предлагам за respawn-a да се добавят някой други карти като de_aztec, de_dust, de_inferno, fy_snow не само дъстове да играем да има и други карти според мен ще бъде по добре да се сложи на самия respawn BF2 Deathmach

Вчера вечерта ми хрумна идеята, защо не се направи един CS:S сървър?Писах в темата,която бях направил,но явно там никой няма да прочете това,което съм написал и реших да го напиша и тук. Мисля, че ако се направи един класик ще има доста хора, ако се рекламира малко повече.Аз играя source, и повечето пъти като играя е в германски сървъри, където има доста българи, поради малкото сървъри от една страна, а също така и поради причината ,че в българските сървъри има доста хакери.По мое мнение, ако се направи класик със слот от 21 човека, сървърът ще е пълен или поне ще достига до 15 човека. Много вериги пренебрегват source, а всъщност има много хора,които си я играят.

Вчера вечерта ми хрумна идеята, защо не се направи един CS:S сървър?Писах в темата,която бях направил,но явно там никой няма да прочете това,което съм написал и реших да го напиша и тук. Мисля, че ако се направи един класик ще има доста хора, ако се рекламира малко повече.Аз играя source, и повечето пъти като играя е в германски сървъри, където има доста българи, поради малкото сървъри от една страна, а също така и поради причината ,че в българските сървъри има доста хакери.По мое мнение, ако се направи класик със слот от 21 човека, сървърът ще е пълен или поне ще достига до 15 човека. Много вериги пренебрегват source, а всъщност има много хора,които си я играят.

За момента поне веригата е насочена към развитието на 1.6 сървъри, и лично по мое мнение няма нужда от чак такова разпростиране. Нека първо напълним настоящите сървъри пък тогава да мислим за други версии.

[offtopic]

Предлагам да се направят някои промени във Респауна. Да се премахне АВП-то и гранатите, да се направи така, че като убиеш някой пълнителя да ти се презарежда, а също при убийство да ти дава допълнително кръв и добавите Bullet Damage, :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...