Jump to content

Демо - Nikk

Nikolay M Dimitrov

Recommended Posts

Здравейте,

това е първата ми публикация във форума. Имаше искане на демо от моя страна, затова го качвам (надявам се в правилния раздел).

Поздрави!

Николай

https://drive.google.com/open?id=1qsvnZ8M-VxQw9d7Y82b3YMTl6KS62KCI (не се ориентирах къде да кача във форума файлчето, ето гоогледриве)

преди 1 час, Nikolay M Dimitrov said:

Здравейте,

това е първата ми публикация във форума. Имаше искане на демо от моя страна, затова го качвам (надявам се в правилния раздел).

Поздрави!

Николай

https://drive.google.com/open?id=1qsvnZ8M-VxQw9d7Y82b3YMTl6KS62KCI (не се ориентирах къде да кача във форума файлчето, ето гоогледриве)

http://dox.abv.bg/files/sharenof за демото :)

Edited by Митко Александров

Извинявам се, че пиша но ми стана интересно и СМЕШНО ... коментара на "bee banned this server" и по-точно цитирам "+ това играе с steam" и какво като играе със стийм ? нима мислиш, че на стийм не може да се пускат хакове ли ? и който играе стийм е чист ? хаха спестете си подобен тип коментари като "играя със стийм", "стийм съм" и прочие.. има хакове и за стийм и за non steam ... ;)

• Харесвам 2

преди 1 час, XeqtR said:

Извинявам се, че пиша но ми стана интересно и СМЕШНО ... коментара на "bee banned this server" и по-точно цитирам "+ това играе с steam" и какво като играе със стийм ? нима мислиш, че на стийм не може да се пускат хакове ли ? и който играе стийм е чист ? хаха спестете си подобен тип коментари като "играя със стийм", "стийм съм" и прочие.. има хакове и за стийм и за non steam ... ;)

Мислех да му кажа и аз същото ти ме изпревари :D 

Преди 37 минути, been banned this server! said:

Докажи. Дай да ти вляза в компа и подкарай wall на steam и ще се извиня

Достатъчно е да видиш клипове във youtube да не ти казвам колко хакове има за Counter - Strike: Global Offensive и то платени каквито искаш. :D 

• Харесвам 1

преди 12 часа, been banned this server! said:

Докажи. Дай да ти вляза в компа и подкарай wall на steam и ще се извиня

пичага... страшно се излагаш :) 1во не желая да си тегля хакове на компютъра :) понеже играя лиги в които имам античийтове на 5 сайта и недай си боже засече някой файл и да ме баннат не мисля :) но ме слушай като ти говоря, че за стийм ИМА ХАКОВЕ :) не си мисли, че като си стийм или някой друг си хванал... ония за онаа работа и няма хакове и всички са чисти :) интересувай се малко из нета да видиш за к'во иде реч.. + че ако стийм засекат, че си пускал хак профила ти бива баннат ;) бил съм навътре в тия работи и съм се занимавал с анти чийт екип и прочие това друга тема просто няма нещо което да не може да се хакне когато излезе CSGO след 1 седмица дори вече имаше хакове за нея :D така, че ако си мислиш, че всеки стийм играч си е чист винаги имай едно на ум :P 

Има хакове за стийм и то не от сега, но са малко и не са така разпространени като другите, но след последните ъпдейти на стеам все по често взеха да ги хващат по сървърите .... явно има някаква промяна която се отразява  на хака.
За CS:GO румънските сървъри вече е пълно с wallhack :)

нещо не съм съгласен с това :) въобще не са малко.. особено за 1.6 са си доста хаковете... и сървър би те хванал с хак само ако има платен VALVE AntiCheat а БГ сървърите нямат платен така, че можеш спокойно да си играе :) 

• Create New...