Jump to content

HLStats нещо куцо има тука ?!

Tenko0

Recommended Posts

Разгледах темата относно HLStats-a и това как функционира, обаче има нещо гнило тука. Значи правя резултат 32/12 и падам 10 позиции назад. Убивам някой дава ми 1-2 точки убиват мен -8, -10 да не говоря, че преди малко -28 ми правят. Значи аз цял мап 30/1 да съм може да падна назад в класацията което е супер дразнещо. Някой ще кажат сега "така е като те убие някой слабак", ама не е така. Убиваме сега един 1022 точки и ми взема на мен 2 точки, след малко ме убива друг към 1220 точки беше и ми взема 18.

HLStats-а не изчислява взимането/даването на точки само от това колко има даден играч.Взимат се под идея всичките данни на играча, било то време, убийства, кръв и още много информация.Може да се пипнат променливите на настройките, но има вероятност да се объркат изцяло нещата и тогава доволните стават недоволни и обратното.Дано разбираш какво искам да ти кажа :)

Това е основната обща формула:

Точки при убийство = ( Точки на убиеца + точки на жертвата) х брой точки в зависимост от оръжието х 5

Точки при смърт = Точки на жертвата – ( Точки на убиеца) х брой точки в зависимост от оръжието х 5

Това са точките от оръжията:

7720683d.png

От тук нататък системата взима под внимание и още много променливи, някои от които изброи slacker и съответно прибавя или отнема.

Така че не приемайте толкова лично тая статистика, никой няма за цел и възможности да е нагласи срещу вас! :P

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...