Jump to content

Кандидат за администратор John Wick

Recommended Posts

1. Име и Фамилия: Фердин Караниев

2. Години:  24

3. Град: Варна

4. Skype за връзка: th3_king94 

5. Били ли сте Администратор досега?  Да

6. Къде и за колко време? Във вашите сървъри , нямам спомен за колко време 

7. От колко време играете в нашите сървъри? В Gametracker Minutes Played= https://www.gametracker.com/player/TDI 8/79.124.59.244:27023/ , https://www.gametracker.com/player/John Wick/79.124.59.244:27023/

8. В кой от нашите сървъри бихте искали да сте администратор? Deathrun [4Fun]

9. По колко време на ден реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър?  ми минимум 2 часа ден ако не съм на работа 4-5 часа

10. Можете ли да работите в екип? Дам

11. Познавате ли amx командите?  Ще си ги пропомня!

12. Имате ли проблеми с нервите? Не

13. С какъв псевдоним/име/Nikcname играете? John Wick

Edited by TDI 8
  • Upvote 1

От мен имаш За ;)

3ащото там не влизат повечето админи и мислиш, че ти си доста подходящ за тази позиция.

Успех

Edited by Митко Александров
  • Благодаря 1
  • ХА-ХА 1

на този етап ще кажа ''Не'' защото си има правила и образец по които се кандидатста  ако станеш по редовен ще помисля.Успех ти Желая за сега. Но ако съдим по думите на колега че там редко се посеща от колегите ще кажа ''Да" за да има по редовно админ които да е  в помощ на играчите на еригата на ЦС1

Edited by VooDoo
  • Объркан 1

Аз ще ти дам едно голямо ЗА. Добър играч си, не съм те виждал да си изпускаш нервите и за този сървър трябват админи. Желая ти успех :)

• Благодаря 1

Аз ще ти дам Да, защото съм забелязала, че в този сървър много често хората си правят и пишат каквото си искат и това изключително много напряга, като не влизат админи освен Law. Мисля, че ще се справиш и ще бъдеш полезен на сървъра.:)

• Благодаря 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...