Jump to content

Много некоректни играчи

Recommended Posts

Един постоянен проблем - хакерите!! Вече абсолютно всеки, с почти никакви изключения, който има "хубав статс" играе с CFG или някоя външна програма, която да спира отката, или накратко - да стреля само в една точка. Това е изключително дразнещо, особено ако си честен играч и искаш да играеш коректно. Към притежателите на сървъра - ако искате сървъра да остане валиден и да има добро реноме и слава за в бъдеще, ще трябва да се постараете да отстраните този проблем. 

Edited by Guest

Ти хубаво си пускаш тема но имаш ли някакви доказателства като го говориш това.., Докажи си думите със едно демо от играта на играчите които си мислиш че са хак и пак ще си говорим ... :) 

Без никакви доказателства не може да бъдем сигурни дали е вярно или не по добре следващия път направи едно демо  ;) 

• Upvote 1

найстина си е така както казва ''awaq'' но и играча има право виждал съм това нещо и когато и аз имам демо на такава ситуация и  стрелба тогава ще мога на 101 % да застана зад тебе ''gosho123''

Edited by VooDoo

Какви доказателства ...... бре хора аз пускам демо за wallhack  и ми казват,  че не е  достатъчно ...., а даже не забелязва скрипта  ..... затова цъкай и кот стане  има си админи те разбират повече от нас. Само да вметна Руския дето го банаха 100 пъти сам казвал по време на игра, че е вал и играещите админи да го погледнат ...., не е номера аз да ви правя демо при положение, че в сървъра има админи те нали затова са избрани ако аз тръгна да правя демо ......  Ако вие полезно за админите си сложете мода за blind и много лесно ще хващате wall hack и CD хак( в всичките му разновидности)

• Upvote 1

Голям процент от тези хора, които твърдят, че сървърите са фул с хакери...ще им кажа, че има още доста да учат, и да се подготвят преди да започнат да разбират от това: Що е то хак, и има ли почва у нас?!

За да сте наясно за какво става въпрос ви трябват няколко неща за да сте доста по-убедени в твърденията си.

1. Здрав хардуер.

-Такъв който не грее, не забива, читав процесор, читаво видео, читав хард-ссд, и да е синхронизирано всичко с останалите части като добре смазана машина.

2. Оптимизирана операционна система + оптимизиран софтуер.

-Windows който е инсталиран и нареден както трябва, а не такъв който с него стартират 100 процеса и 50 софтуера.

3. Перфектна интернет връзка. 

-Под "перфектна" имам предвид, Ping&Latency да са максимално до 10 милисекунди.

4. Акъл, логика, усет, предусещане и мега-часа практика в играта.

-Даже и да покривате първите 3 точки, ако играете от скоро и се учите, пак няма да ви се получат нещата с разпознаването на хакери.

• Ако една точка от тези 4ри общо ви куца, шанса да се заблудите и сгрешите е огромен.
  • Има доста момчета/момичета които играят притежават и владеят всичките 4ри точки за които пиша горе. Тези играчи, на тях хак-а е само и единствено в главите им + в ресурса им, пък вие си мислете квото искате !!!

Поздрави :yes:

• Харесвам 6

преди 1 час, GAD said:

Какви доказателства ...... бре хора аз пускам демо за wallhack  и ми казват,  че не е  достатъчно ...., а даже не забелязва скрипта  ..... затова цъкай и кот стане  има си админи те разбират повече от нас. Само да вметна Руския дето го банаха 100 пъти сам казвал по време на игра, че е вал и играещите админи да го погледнат ...., не е номера аз да ви правя демо при положение, че в сървъра има админи те нали затова са избрани ако аз тръгна да правя демо ......  Ако вие полезно за админите си сложете мода за blind и много лесно ще хващате wall hack и CD хак( в всичките му разновидности)

Ехо аре да си ги нямаме тия да не стане като Дзак . Крадеца вика дръжте крадеца. Писна ми да ме обвиняват. А и не съм Про като вас нали ;)

Отново забавна тема :)

преди 9 часа, gosho123 said:

Вече абсолютно всеки, с почти никакви изключения

Нещата поставени по този начин аз разбирам като:
В тази верига няма нито един адекватен админ - не е вярно.
В тази верига почти всеки с над средни умения играе с помощни средства - не е вярно.
Нарушители има и ще има, но те са много много по-малко от описаното.

преди 1 час, Hell said:

Голям процент от тези хора, които твърдят, че сървърите са фул с хакери...ще им кажа, че има още доста да учат, и да се подготвят преди да започнат да разбират от това: Що е то хак, и има ли почва у нас?!

За да сте наясно за какво става въпрос ви трябват няколко неща за да сте доста по-убедени в твърденията си.

1. Здрав хардуер.

-Такъв който не грее, не забива, читав процесор, читаво видео, читав хард-ссд, и да е синхронизирано всичко с останалите части като добре смазана машина.

-Windows който е инсталиран и нареден както трябва, а не такъв който с него стартират 100 процеса и 50 софтуера.

-Даже и да покривате първите 3 точки, ако играете от скоро и се учите, пак няма да ви се получат нещата с разпознаването на хакери.

• Ако една точка от тези 4ри общо ви куца, шанса да се заблудите и сгрешите е огромен.
  • Има доста момчета/момичета които играят притежават и владеят всичките 4ри точки за които пиша горе. Тези играчи, на тях хак-а е само и единствено в главите им + в ресурса им, пък вие си мислете квото искате !!!

Стова щях да съм 100% съгласен ако тази дума не присъстваше "WINDOWS".
"WINDOWS" не е неоходим задължително за counter-strike 1.6.

Преди 8 минути, Nikola said:

Стова щях да съм 100% съгласен ако тази дума не присъстваше "WINDOWS".
"WINDOWS" не е неоходим задължително за counter-strike 1.6.

Има ли смисъл да коментирам няква друга ОС, след като 99.8% от хората които играят ЦС са именно на windows? Тези  мижави 0.2% които са на Linux, производни и др. платформи... Кво да ги коментирам тях щом масовката е windows (и то 7)!?

• Благодаря 1

Покривам всички от точките, които Hell e описал и играя от достатъчно време, за да се нагледам на играчи със Script-ове и тем подобни. Но е повече очевадно, когато някой стреля само в една точка и не сваля мерника дори и малко...или когато тича и стреля в една точка.Не казвам, че всички са такива, но процента не е малък. Това го наблюдавам от много време и беше една от причините на спра да играя в тази верига още преди година. Но видях, че си имате стабилни админи и форум и реших, че има надежда. За демотата, ще си поиграя тия дни, ако имам време и ще "заснема" повечето играчи от топ15, за да се убедите, че са малко тези които играят без помощни средства.

Приятен ден :)

Edited by Guest

преди 2 часа, Hell said:

1. Здрав хардуер.

Само да ти поясня машината или машините от които играя и тем подобно са с много добри показатели ( щом играя перфектно Squad  и Total war ).  И само да вметна в вашия сървър съм стигнал само до 386 fps значи си е добре машинката. Относно хак и друго има доста ама доста да бягаш срещу мен зада ме стигнеш относно хакове както на програмно ниво така и на игрово, а няма да споменавам администриране на сървъри( даже и не амо цс). И не ти говоря за време които играчите намаляват а във време когато беше пика на тая версия както и на 1.5. Малко се издразних от тоя пост, ти си един от градивните хора тук, но така написан този пост или по скоро горните изречения малко ..... 
Ясно е, че всичко е на доброволни начала, но това с критиката към админите винаги го е имало и ще го има някои си вършат съвестно работата други не от време оно е било така няма да се промени. Просто не разваляйте атмосферата във сървърите така си е добре.

ето и интернет връзка със включени малко програми ( qtorrent steam telegram browser и т.н....)
7161692125.png

П.С. Има една прословута легенда за играчите със стеам, че имат по малък откат от играчите със кракнат цс да така е, но разликата е твърде незабелижима единствено, е че стийм играчите предават по бързо пакетите си към сървъра това е осезаемото, но това зависи и от нета.
И върнете Zangieff

Edited by GAD

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...