Jump to content

Оплакване от Администратор Zangieff

Guest Just Me

Recommended Posts

1. Име на админа - Zangieff
  2. IP и SteamID на админа . знаете, че няма как да го видя.....
  3. Причина поради която се оплаквате -Бан без причина от всички сървъри! 
  4. Доказателства с които да потвърдите думите си - https://ndox.abv.bg/download?id=76ce11c215
  5. В кой сървър се е развила случката -CS1.BG | Dust2 Arena [HLstatsX] #1

Какъв бан бе, кво мислиш,че ше стане сега? Изобщо не ме интересува,че Валко е мекошав и ви маха бановете да можете да храните после пак, айде със здраве.

• Харесвам 2

Преди 20 минути, Just Me said:

Някой ще прегледа ли демото и да ми махне бана? 

а ти защо имаш бан? аз не виждам нередности в твоята игра 

Edited by Митко Александров

Преди 1 минута, Just Me said:

Нали за това съм качил демо! За нищо. Просто Зангиев влезна и ме банна....

това го разбрах просто искаме да знаем каква е причината за БАНА

Just now, Митко Александров said:

това го разбрах просто искаме да знаем каква е причината за БАНА

Няма причина. То за това й бана не е в бан листата! Първо ми сложи предупреждение във форума! След 2 седмици ме банна, с ресон, че имам предупреждение. Както й да е, 1 месец по късно си цъкам почти всеки ден в сървърите, вчера влиза, видя ме и бе банна, без дори да ми пише нещо или да ми даде обяснение. На демото се вижда! 

• Upvote 1

Да видим колегите какво ще кажат по темата защото тези двамата колеги са донесли много за тази верига и искаме малко повече внмание по темата Благодаря

Edited by Митко Александров

Не исках да задълбавам нещата, но Валери ме помоли. Така, явно причината е, че съм говорил лошо за сървърите. Хората явно нямат право на лично мнение или градивна критика! Ето какво е писал Йохан на Валери: 

Цитат

Iohan, [18.03.18 16:49] ne si4ki Iohan, [18.03.18 16:49] nai golemite pomqri banvam Iohan, [18.03.18 16:49] pitai go dali Iohan, [18.03.18 16:49] e kazal i kazva v momenta Iohan, [18.03.18 16:49] hubava prikazka za survurite Iohan, [18.03.18 16:49] pitai go bne Iohan, [18.03.18 16:49] ei Iohan, [18.03.18 16:49] kato ti se razmrunka nekoi na li4no Iohan, [18.03.18 16:49] i vednaga mahash Iohan, [18.03.18 16:49] ama shto mahash

Искам да подчертая, че не вкарвам никакви интриги и не наствойвам никой срещу Валери или обратното!!! Просто искам бана от сървърите да ми се махне!!! От форума ако искате ме баннете, ако искате не....Платил съм си за ВИП и искам да играя! Никаде в правилата не пише, че нямам право да изразявам мнение. Лек ден и поздрави :) 

• Объркан 1

преди 6 часа, Just Me said:

Не исках да задълбавам нещата, но Валери ме помоли. Така, явно причината е, че съм говорил лошо за сървърите. Хората явно нямат право на лично мнение или градивна критика! Ето какво е писал Йохан на Валери: 

Искам да подчертая, че не вкарвам никакви интриги и не наствойвам никой срещу Валери или обратното!!! Просто искам бана от сървърите да ми се махне!!! От форума ако искате ме баннете, ако искате не....Платил съм си за ВИП и искам да играя! Никаде в правилата не пише, че нямам право да изразявам мнение. Лек ден и поздрави :) 

Хората преди теб, които се опитаха да прокарат в тази верига на всяка цена своите идеи и виждания през тяхната им призма, се брояха на пръстите на едната ми ръка. Сега всички знаем тези "бунтари като теб" къде са, т.е. няма ги в тази верига. Надявам се следваш логиката ми за естествения път на "бунтарите"?. А, ти ако сам си избрал напук на правилата на тази верига да влизаш през 2-3 брой профили, и да заобикаляш банове тук във форума и в игра, то ти трябва на 100% да си подготвен за негативи.

Що за идиот трябва да е човек, след като е изгонен от дадено място, и са му показали че е не желан, то този човек вместо да излезе като мъж с гордо вдигната глава, то той по мишкарски начини търси реванш и мъст. ?! Всъщност... ти негативите започна да ги трупаш още от времето в което ти се понижиха правата.

Припомни моля, защо ти се свалиха правата? -Защото ти успя за кратко време да настроиш всички свои колеги, БЕЗ Валери срещу теб. Щом успя и Люси (sestrata na doktora) която прави и на мравките път, да я вбесиш, смятай ...

И не ми говори за градивна критика моля, защото аз лично не виждам от тоя лог горе нещо написано за градивна критика. От лог-а се разбира следното: Че ти скоро отново си ползвал "градивната си критика" срещу веригата, и Йохан те е набарал. За което си понесъл последствията, т.е. бан. Аз не виждам грешка в това наказание. Ти виждаш ли ? -Явно ДА, щом си пуснал оплакване.

Или пък си разчитал на платения ВИП да те пази?

-Платения ВИП не те пази от бан, платения ВИП не ти е някъв щит, с който да се биеш в гърдите и да го развяваш на ляво-дясно и след издънка да разчиташ на ВИП-а да те закриля. Платения ВИП единствено ти дава "есктри" които да ползваш в игра, и с това се изчерпват плюсовете на ВИП-а! Доста хора с платени ВИП услуги са наказвани и са си заминали, ти не си изключение.

Най-кофтито е, че не спря да търсиш под вола теле, да се заяждаш с бившите си колеги и потребители. И вместо сам да се спреш малко, и да се запиташ дали ти си прав, или болшинството е криво, то ти пренебрегваше мнението на болшинството, и продължи в твоите си релси транзит да подминаваш мненията на останалите. Чел ли си израза "болшинството печели" или нещо за Демокрация? И как го разбираш ? Да вметна, че болшинството са и тези хора, които са изковали правилата в тази верига!

И като стана дума за правила, ето няколко от тях, които ти наруши със замах!!!
""1. #5. Забранява се умишлени прояви на: заяждане/обиждане/лични заплахи/нападки  към потребителите във форума!
2. #12. Всеки потребител има право само на един (1) профил. Забранени са мулти акаунтите.
3. ** Всеки един регистриран потребител във форума, е длъжен да спазва горепосочените правила! В противен случай, той може да бъде наказан, без да има правото да посещава форума.
4. *Изрично се забранява влизането в спорове и конфликти с екипа ! Наказанието е по преценка на админа ! ( Това не значи,че може волно да се слагат глупави наказания )
""
Е ???
Та, за какво искане за махане на бан става дума? Ти не спря да търсиш пробойни и "дупки" в описаните правила, за да ги заобиколиш! Ето и последната ти пробойна спрямо веригата. -Дал си демо, в което няма видима издънка нали?   
И щом така е предоставено оплакването и демото, ти си чист, ОК си, а в грешка е Йохан, понеже те е баннал БЕЗ видима причина. Ехаа... сега Йохан е кривия, щото не е спазил правилата! Нали? Да вметна, че 4-5 човека сме тук от създаването на веригата. А, Йохан е баш от началото на самото създаване. Едва ли, не може да му се има доверие, и едва ли той прави своеволия ей така от нищото !!!  

И като си тръгнал така смело да пробиваш правилата и след това да ги заобикаляш, хайде пробий това: ""Екипът на cs1.BG запазва правото си да променя правилата по всяко едно време ! 

Приятна игра в сървърите ни !!!"" Под "екипът" разбирай и Йохан !!!

Поздрави. 

• Харесвам 8
  • Благодаря 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...