Jump to content

Предложение за dust2 сърварите и за Respawn сървара

Katerina

Recommended Posts

За dust 2 предложението ми е когато има по-малко от 5 човека в отбор да се появяват прегради на местата за достъп към Б бомба. Така играчите няма да могат да ходят да залагат на Б или да заобикалят. Играта ще е по-честна и един вид на по-малка карта. Виждала съм в руски сървари такива врати. Явно има плъгин или нещо такова.

За Respawn сървара, предлагам да се махне респаун защитата. Доста пъти са ме питали защо не я махнат, че е досадна. Последно време влизам повече там. Наистина е досадно. Пуска го срещу теб и не можеш да му направиш нищо, а той си те стреля на воля. Да кофти е да те убият още като се появиш и си без оръжие. Но защитата е доста по-дълга от вземането на оръжие и винаги убиваш като те пусне. Другия просто няма шанс.

• Харесвам 1
  • Upvote 3

За първото предложение съм съгласен, но не знам до колко ще може да бъде осъществено.

За второто също съм За, но не да се премахне защитата, а значително да се намали ! :smile24:

• Харесвам 1

преди 8 часа, Katerina said:

За dust 2 предложението ми е когато има по-малко от 5 човека в отбор да се появяват прегради на местата за достъп към Б бомба. Така играчите няма да могат да ходят да залагат на Б или да заобикалят. Играта ще е по-честна и един вид на по-малка карта. Виждала съм в руски сървари такива врати. Явно има плъгин или нещо такова.

За Respawn сървара, предлагам да се махне респаун защитата. Доста пъти са ме питали защо не я махнат, че е досадна. Последно време влизам повече там. Наистина е досадно. Пуска го срещу теб и не можеш да му направиш нищо, а той си те стреля на воля. Да кофти е да те убият още като се появиш и си без оръжие. Но защитата е доста по-дълга от вземането на оръжие и винаги убиваш като те пусне. Другия просто няма шанс.

По-малко от 5 човека има или рано сутрин или много късно вечер, а тогава са по-разбрани играчите и няма голям смисъл от това. Колкото до респауна, защитата е сложена да може да реагират "по-бавните" играчи, докато си изберат оръжие и прочие и то заминава. Хората които са те питали, са сигурно някои по-добри от обичайното, иначе на никой не му прави впечатление.

• Upvote 1

Абсолютно против предложението за прегради при <5 човека. Кокто иска да играе на малка карта... еми да влезе  Aim сървър.

Относно 2торото... Абсолютно ЗА. Дори и да не се премахне напълно - да се намали драстично.

Съгласна съм с предложението за дъст2 . Цъкат 8,10 човека половината от които ''неадеквати'' и се тича да се залага на Б естествено за статс, което е изнервящо при наличието на толкова малко играчи всяка врътка да се тича до Б, защото виж ти ранкера си се радва на положителен статс.  При което се почват псувни или караници, а някой дори лефтват като се изнервят. Въпроса не е в това да ходят да цъкат айм, след като са в дъст2 им се цъка дъст2 очевидно е! 

За другото предложение също съм съгласна. Аз също влизам от време на време там и е изключително неприятно и изнервящо като те пусне до някой, той да те убие за 3сек, а ти да  не можеш да направиш нищо. Ако не да се премахне напълно, то поне да се намали както казаха и други. 

• Харесвам 1

Никой не може да накара никой да играе само ЯРД, само Стълби или само Х. Вече минаваме на лични харесвания, кой-как му е изгодно. Както каза Росен толкова малък брой хора има между 03:00 и 07:00 сутринта, и искрено се съмнявам вие да играете всяка вечер в този часови интервал.За това предложението за дъста е безсмислено. 

Относно респауна ще се обсъди и ще ви се каже, но по-скоро и това клони към не , защото ще ревнат и другите че трябва да се махне от всички респаун сървъри... Ся си представете гънгейм без протекция..
+ защитата се изключва непосредствено когато играча започне да стреля.. във всички респаун сървъри

Edited by Jiwkov*

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...