Jump to content

Кандидат за Админ:VooDoo

Recommended Posts

1. Име и Фамилия: Димитър Цанев

2. Години: 33

3. Град:  Сандански

4. Skype за връзка: m_skofild_13

5. Били ли сте Администратор досега?  не

6. Къде и за колко време?  въпрос "5"

7. От колко време играете в нашите сървъри? В Gametracker Minutes Played= ?Minutes Played: 16066   https://www.gametracker.com/player/VooDoo/79.124.59.244:27016/ 

8. В кой от нашите сървъри бихте искали да сте администратор? CS1.BG | Dust2 Arena [HLstatsX] #1

9. По колко време на ден реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър? 4 .....4+

10. Можете ли да работите в екип? да

11. Познавате ли amx командите? да

12. Имате ли проблеми с нервите? не

13. С какъв псевдоним/име/Nikcname играете? VooDoo

не е бил администратор но може да му се даде шанс доста често го засичам в сърварите и не съм го виждал да обижда или заяжда аз си мисля че може да ти се даде шанс успех :)))

• Благодаря 1

Аз смятам, че може да ти се даде шанс нищо, че не си бил администратор. Не си проблемен играч и мисля, че ще се научиш и ще се справиш добре. От мен имаш Да.:hy:

• Харесвам 1
  • Благодаря 1

На въпроса ''имате ли проблем с нервите''  поизлъга малко. На моменти си изпускаш нервите и се палиш от дребни неща. Пример: Вчера ако не се лъжа беше ..някой ти каза на бъзик '' vodoo kukla'' при което ти веднага реагира остро и отговори нещо от сорта ''кукла е майка ти'' . Активен си, може да ти се даде шанс, но бъди малко по-спокоен и не се пали и отговаряй грубо за най-малкото. :) 

Спокоен играч си  но и аз като колегата по горе ,  Но може да ти се даде шанс от мене ДА и успех :)

така не мислех да пиша аз по темата но .. сте ми интересни цитирате следното 

Трябва ли някой да е админ или да е бил админ, че да е запознат с командите ? навсякъде в нета пише всяка команда каква е и как се използва ? не може и да  се е интересувал човека (примерно) ? 

Относно кандидатурата на мен нещо си ми съмнителен ... не знам дали имаш дете и то играе с твоя никнейм но принципно не е хубаво така друг да използва никнейма на администратор.. но ми е съмнително :)

• Благодаря 1

познавам амх командите от гугъл и т.н. относно дали децата ми играят цс-Да но през Разер влизам само аз те влизат през цс 1.6 играят с моето име във респоун сървър само но не на цс1 и от няколко дена играят само когато аз им разреша под мое наблюдение и компа ми си има пас така че без мен няма как да играят.Благодаря ви за отделеното време което сте положили за постването.Желая Успех на всеки Кандидат за Админ

• Объркан 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...