Jump to content

Recommended Posts

1. Име и Фамилия: Мартин Найденов

2. Години: 16

3. Град:  Монтана

4. Skype за връзка: Demona_351

5. Били ли сте Администратор досега?  Разбирасе

6. Къде и за колко време?  Fattal Error, и други вериги  на Linux .година

7. От колко време играете в нашите сървъри? В Gametracker Minutes Played= https://www.gametracker.com/player/w0nder%3B/79.124.59.244:27016/  играя в  всички сървари. надявам се да се одобрят минутие :D

8. В кой от нашите сървъри бихте искали да сте администратор?  CS1.BG | Dust2 Arena [HLstatsX] #1

9. По колко време на ден реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър? 2/3h и повече

10. Можете ли да работите в екип? да

11. Познавате ли amx командите? да

12. Имате ли проблеми с нервите? не

13. С какъв псевдоним/име/Nikcname играете? w0nder;

Edited by w0nder;

Преди 2 минути, bilyog said:

от мен имаш НЕ 1во нямаш години второ не си писал за колко време и 3то виждал съм те да псуваш и обиждаш много пъти включително и мен :))

интересно !

Минималното игрово време което е 2400 минути ''40 часа"' нямаш и никаква активност в форума

поиграи още и бъди по активен в форума и ще получиш от мен полужителен вот и си оправи малко държанието

От мен имаш Не! засега

Edited by Митко Александров

Така забелязах,че си баннат до тук не вървиш добре,преди няколко дни ти се махна бана и веднага реши да пуснеш кандидатура(ако бях на твое място бих изчакал поне 1 месец за да мине време малко,за да ме опознаят хората).Активност във форума Засичал съм те максимум 1-2 пъти и не съм останал с добро впечатление от твоя страна.За сега моят вот е Против.Опознай колегите,за да можеш да спечелиш доверието им и чак тогавa, пробвай отново и те моля не пиши след всяко второ мнение. Късмет ти желая.

• Благодаря 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...